1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isggm::tobb konferans salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısı

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile ikincil mevzuatta yapılan değişiklikler ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kademeli olarak revizyonu yapılan İSG-Katip ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yapmak amacıyla 10.06.2015 tarihinde TOBB Konferans Salonunda düzenlenen Bilgilendirme Toplantısına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Toplantıda yapılan;

“OSGB İş ve İşlemleri” sunumu için tıklayınız.

“Eğitim Kurumu İş ve İşlemleri” sunumu için tıklayınız.

“İSG-KATİP” sunumu için tıklayınız.

“OSGB Denetimleri” sunumu için tıklayınız.

“Eğitim Kurumu Denetimleri” sunumu için tıklayınız.

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=duyuru_12.06.2015
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Eğitim Kurumlarını ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerini Bilgilendirme amacıyla Genel Müdürlüğümüzce yapılan toplantıların ikincisi 10.06.2015 tarihinde TOBB konferans salonunda gerçekleştirilmiştir. Açılış konuşmasını İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcımız Sn. Dr. Rana GÜVEN’in yaptığı toplantıda; İSG-KÂTİP sisteminde yapılan güncellemeler 8.06.2015 tarihi itibariyle kullanıma açılan yeni sürümdeki işlem ve süreçler hakkında Eğitim Kurumlarına ve Ortak Sağlık Birimlerine bilgilendirme sunumu yapılmıştır. Ayrıca OSGB ve Eğitim Kurumlarının iş ve işlemlerinde dikkat etmesi gereken hususlar ile ilgili birimlerin denetimlerine dair esaslar aktarılmıştır. Yapılan toplantının sonucunda kurum temsilcilerinin soruları cevaplandırılmış olup süreçler hakkında görüş ve talepler alınmıştır.