1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isghizmet.com denetim modülü güncellemesi

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Sistemimizin denetim modülünde yapılan son değişiklikler sonucunda denetim soruları düzenlemesi esnasında verilen evet cevaplarına açıklama yazmanıza gerek kalmamıştır. Sistem tarafından evet cevaplarınıza karşılık iyi uygulamalar tablosu otomatik olarak oluşacaktır. En kısa süre içerisinde aynı uygulama hayır cevapları içinde gerçekleşecektir.

Örnek
    Denetim sorusu : Elektrik tesisatının periyodik kontrolü yapılıyor mu?
    soruya verilen cevap evet olduğunda açıklama yazılmayacak aşşağıdaki cevap otomatik olarak yerini alacaktır.
    Cevap evet : Elektrik tesisatının periyodik kontrolü yapılıyor.
    sistemdeki tüm soruların iyi uygulama cevapları hazır.

En kısa süre içerisinde sorulara verilen uygunsuzluk (hayır) cevaplarıda yerini alıcaktır. Uzman ekibimizin çalışmaları devam etmektedir.
    Örnek
    Denetim sorusu : Elektrik tesisatının periyodik kontrolü yapılıyor mu?
    soruya verilen cevap hayır olduğunda açıklama ve öneri yazılmayacak aşşağıdaki cevap otomatik olarak yerini alacaktır.
    Cevap hayır : Elektrik tesisatının periyodik kontrolünün yapılmaması sonucu idari para cezası
    Öneri : Elektrik tesisatının periyodik kontrolü EMO tarafından yapılacak ve raporları saklanacaktır.
    Yasa : Elektrik tesislerinde topraklamalar yönetmeliği madde 10 Ek P

verilen uygunsuzluk ve önermeye eklemek istenen bilgi varsa analiz düzenleme bölümünden ekleme yapılabilecektir.