1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isghizmet.com eğitim modülü ve dökümanları

Konusu 'Formlar' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    sistem içerisinde yüklü olan eğitim ve sorularından örenekler ekte sunulmuştur. eğitimi luşturduğunuzda kayıtlı personelden eğititme katılanları seçtiğinizde , eğitim katılım ve değerlendirme formu oluşmaya başlar, eğitimi verdikten sonra sınavınızı yapar ve puanları girersiniz. Sertifikları oluştur linkine tıkladığınızda 70 üzeri alaln personele sertifiklar oluşur.
    değerlendirme raporunu teslim etmeniz için bir adet teslim tutanağı oluşur.
    sistem örnek dokumanalrı ekliyorum bakabilirsiniz.
    1-eğitim soruları
    2-eğitim katılım ve değerlendirme fomu
    3-sertifika
    4-teslim tutanağı

Ekli Dosyalar:

2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu modül işimi baya hızlandırdı Admin bey..:)
  3. Sadık TUNCAY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sistemden kastınız nedir. Ben yeniyim açıkçası anlamadım
  4. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    www.isghizmet.com adresi altında isg hizmetlerini verebileceğiniz modüllerden oluşan sistemden bahsediyoruz. personel özlük dosyası, çalışma planı, denetim,eğitim,risk analizi,isgplanı,isgkrulu,toolbox eğitimler gibi.
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Sizlerin taktirini kazanmak en büyük ödül. Sistemin tüm modüllerinin amacı işlem hızını arttırmak ve sıfır hatayla işlem yapmak.
  6. İlker İbrahim Yeter İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Antakya Dizayn Mühendislik
    sertifikayı c sınıfı uzman olarak verebılırmıyız ? eğitici olmamız mı gerek ?
  7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Eğitim verdiğiniz personelin sertifikalarını c sınıfı uzman olarak siz verebilirisiniz.
  8. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yanlız biz sertifika değil, katılımcı belgesi verebiliyoruz bilginize
  9. Mert Taş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba , şu sıralar iş sağlığı ve güvenliği süreçlerine otomasyon sağlayan ve aynı zamanda ortak sağlık güvenlik birimleri'nin de tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir sistem deniyorum.Web tabanlı bir sistem olmakla beraber zorunlu yasal mevzuat takibi yapan ve güncel kalabilen bir sistem . Risk analizi , iş sağlığı ve güvenliği ,eğitim takip sistemi , iş kazaları ve meslek hastalıkları vb konuları ele almakla beraber bulut tabanlı bir sistem. Faydalı olabileceğini düşünüyorum.

http://www.isges.com.tr/isg-yazilimi/
    http://www.isges.com.tr/osgb-yazilimi/
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    haklısınız adı sertifika verilen örnektede katılımbelgesi olarak çıktı alınıyor zaten.:)
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bu modül baya iş görüyor admin..:)
  12. Gökhan ÖZYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Modül iş görmez mi ya:) Bakıyoruz sadece, Allahtan bakmak bedava bu ülkede:)