1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isghizmet.com hizmete girdi.

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Personel takibi, eğitim, denetim, döf açma , döf kapama, risk analizi, isg kurulu, isg planı.
    yapı işlerinde genel risk analizi , isgplanı. hizmetlerinin tümünü sistem üzerinden verebilirsiniz.

VERİ GİRİŞİ TAMAMLANAN SEKTÖRLER
    İNŞAAT, OFİSLER, APARTMANLAR, FIRINLAR, KUAFÖRLER/BARBERLER, OTO TAMİRHANELERİ, AKAR YAKIT İSTASYONLARI, AYAKKABI SATIŞ MAĞAZALARI, ELEKTRONİK MALZEME SATIŞ, EMLAKÇILAR, KASAPLAR, KIRTASİYELER, MARKETLER, HAZIR GİYİM MAĞAZALARI, OTOPARK İŞLETMLERİ, PARFÜMERİ, PASTAHANELER, TAŞ OCAKLARI, İPLİK ÜRETİM FABRİKALARI

yukarıda adı geçen sektörlere ait denetim soruları hazırdır. veri girişleri devam etmektedir.
    sistem üzerinde gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza bildirdiğiniz sürece eksiklikler giderilecektir.

www.isghizmet.com
    info@isghizmet.com
  2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Hayırlı Olsun ;)
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Teşekkür ederim.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Teşekkür ederim.
  6. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Teşekkür ederim.
  7. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlı olsun bari hemen diyelim referans numarası:))
  8. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Teşekkür ederim.
  9. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayırlı olsun. Ben sisteme kaydoldum ve kullanmaya başladım, gerçekten işlevi çok yerinde, çok faydalı bir site. Kullanmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ediyorum. Bu siteyi faaliyete geçiren emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Otomotiv firmam için uygulamaya başladım, risk analizi için beni sonuca götürecek 400'e yakın farklı risk tanımlanmış. Eğitimler kısmı çok yararlı. Ben beğendim, tebrik ederim.
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Teşekkür ederim can bey. Amacımız uzmanların verdiği hizmetler esnasında kendilerini daha fazla guvence altına almaları ve daha hızlı hizmet vermeleri. Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük kazancımızdır.
  11. Tahir Delen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çevrelog Çevre Danışmanlık İş Sağlığı Güvenliği Hizmetleri
    hayırlı olsun...
  12. Nuri Avcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayırlı Uğurlu olsun arkadaşlar, umarım her gecen gün sisteminizi geliştirerek ilerlersiniz.
    Ben kullanmak istiyorum ama ücretleme konusunda şöyle güzel bir kampanya yapsanızda denemeye başlasak :)
  13. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Sistem kullanım bedelleri, site üzerinde yayınlanmış durumda. ilk 100 üye için kampanya yapıldı.
    ve ne mutlu isgforum üyelerine ki erkan bey gibi bir site yöneticiniz var.
    Çünkü bu sistemi ilk başından beri duyurduğumuz tek yer burası haliyle ilk 100'e girme şansıda isgforum üyeleri için çok daha yüksek.:)
    Bu arada 100 - 11 89 kişi kaldı
  14. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hayırlı olsun.
    Uzman adaylarının da sisteme kayıt olması iyi olurdu hani ;)
  15. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Uzman adayları demo üzerinde denemeler yapabilirler. Uzmanlık belgesi olmayan kişilerin sisteme üye olup hizmet vermeleri etik olmayacaktır. Heleki muhasebecilerin bile risk analizi vermeye çalıştığı bir ortamda uzmanlık belgesi almamış arkadaşlar dahi yetkinlikleri olmadan rant elde etmeye çalışacaklardır.
  16. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    ilk reklam gelirleriyle tüm domainleri almayı unutmayın, amaç hizmet gibi gözükse de para kazanma esastır. ^^
  17. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    domain derken :) yıllık 7-8 dolarlık birşeyi almak için reklam gelirine ihtiyacımız olmadı şükürler olsun. Haklısınız para önemli bir ARAÇTIR ama oda bugune kadar amacımız olmadı. Öle olmuş olsaydı sistem sadece uzmanların olacak diye uğraşmaz uzmanlık belgelerini sisteme kaydettirmek için çaba harcamazdık. Sonuçta belge neden isteniyor diye hala tepki almaktayız.
  18. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    görev aşkıyla yanıp tutuşan insanların motivasyonunu kırdığım için kendimi hiç bir zaman affetmeyeceğim. Ama dediğiniz gii olsun :) godady.com dan 3 yıllık tüm uzantı ve olasılıkları almak 7-8 $ fazla yapar herhalde. Bu amaç - araç ilişkisi güncel 1 konu, misyon-vizyon gibi. En sonunda tüm vatanımız ve milletimiz adına hayırlı olsun demeliymişim gibi hissediyorum ve diyorum :)
  19. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    İyi dileklerinize teşekkür ederim. Motivasyon bozukluğuna sebeb olacak birşey yok öncelikle. sistem dışarıda yazdırılmış bir yazılım değil. İçerikler dışardan toplanmış içerikler değil. Sistem yazılımı en ufak ayrıntısına kadar kendi kodlarımız. İçerikler kendi uzmanlarımızn hazırladığı içerikler. Yazılıma ve içeriklere verilen emeği düşünecek olursanız domain uzantıları çok küçük ayrıntılar olacaktır. Artı farklı uzantılarda alınan dominlerin mahsuru yok. Tofaş marka arabanın amblemini mercedes amblemi ile değiştirseniz ve yollara çıksanız hiç kimse aaaa mercedese biniyor demez. ;) Tam tersi komik duruma düşersiniz.;)