1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isghizmet.com siteyi kullanan arkadaşlar yorum beklıyorum

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve ferhat322 tarafından 7 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ferhat322 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isghizmet.com siteyi kullanan arkadaşlar yorum beklıyorum
  2. elvodi35 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    şöyle ki, elbirliği ile KULLANMAYALIM diyorum.
    çoğu uzman arkadaşın işine gelecek bir durum. düşünsenize bir; ne yapman gerekiyorsa senin adına yapıyor hzırlıyor ve sunuyor.
    ancak tehlikeli.
    daha önce bir ana başlık altınd da söylemiştim. bu yapılanlar ciddi bir data oluşturacak. veri tabanındaki önemli bilgiler yönetim ya da bir takım kişiler tarafından ulaşılabilir hale gelecek. 100lerce veya 1000lerce kişinin emeği, çok gücel bir tablo olarak birilerine hazır sunulmuş olacak
    hangi firmanın kaç işçisi var, neler yapılmış/yapılmamış. teklifler vs...
    piyasaya ileleyen yıllarda ismini sallıyorum KOÇ-SABANCI gibi büyükler girecek. ve yol alacaklar..
    EMEKLERİNİZ BEREKETLİ OLSUN diyorum, EMEĞİNİZE SAYGI GÖSTERİN derim ben.
    tamamı fikrim ve öngörümdür. yanlış ta olabilirim. ama olacağa bak sen :) derler ya..
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    1 - Datalar (risk etmenleri ) isghizmet.com a bağlı uzmanlar tarafından hazırlanmakta. (üyeler sadece eksik varsa bildirimde bulunur.)
    2 - Sistem üzerinde imza altına alınmış hiçbir belge saklanmamakta. ( Kötüye kullanımı engellemek adına )
    3 - Sistem sizin için tüm işlemleri yapıyor. (hata şansınız yok)
    4 - su anda 36 iş kolu sistemde kayıtlı toplam. İş kollarında tümünde ortak riskler mevcuttur.(yangın, elektri, ofis vs. gibi ) iş Böyleyken bile sistemde kayıtlı 950 adet Risk faktörünü inceleme şansınız var. tamamı isghizmet.com un bünyesindeki uzmanların emeği.
    5 - en ufak işletme için bile en az 250 risk faktörü incelemenizi sağlar. ( kaçırılan her risk uzmanı zan altına sokar)

şu anada risk analizi furyası var. yapılan risk analizlerini takip ediyormusunuz ? uygunsuzluk formu hazırlıyormusunuz? uygunsuzluklar giderildiğinde kapatıyormusunuz? 3-5 binlira ceza var diye yapılan risk analizlerinde 10tane -20 tane uygunsuzluk yaptığınızda kapanmazsa her uygunsuzluk için işletmenin 1500 tl ceza yiyeceğini. ve altta imza sizin ise risk analizi üzerinde revizyonları yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur umarım.
    Sistem revize et sat mantığında çalışan uzmnaların işine yaramaz haklısınız......
  4. elvodi35 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    açıklamanız için teşekkür ederim. yepyeni ve takdir edilecek bir sistem. ancak anlayışla karşılamanız gerekir ki, tereddütler soru işaretleri kalkmadan kullanmak tehlike yaratabilirdi benim açımdan. fikrim tamamen mesleğimi koruyabilmek adınaydı. açıklamanız için teşekkür ederim. en yakın zamanda demo sürümünü kullanıp değerlendirme yapmak isterim.
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    http://demo08.webevim.net/ demo sistem açık ne zaman isterseniz deneyebilirsiniz.
  6. ferhat322 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kullanan arkadaşlar yok mu
  7. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben kullanıyorum isteyenlerin sorularını cevaplarım.

Şöyle özetlemek gerekirse isgadmininde söylediği gibi risk analizi konusunda size yol ve yöntem gösteren, özenle hazırlanmış yaklaşık 50 tane eğitimi sunmaya hazır şekilde bulabileceğiniz, şuan için 36 iş kolu olsada zamanla birçok iş kolunu kapsayacak (bu iş kollarının haricindede kullanılabilir, neticede bu sektörlerle sizin sektörlerin riskleri %90 benzerlik gösterecektir) işinizi kolaylaştırıp zamanınızı eğitim sunumu hazırlamakla çeklistlerle formatla vs harcamadan adam akıllı denetime zaman ayırabileceğiniz bir sistem, sistemdeki birçok modül sizi korumaya yönelik, teslim formları gibi, hiçbir bilgi paylaşımıda yapmıyorsunuz, sadece isterseniz kendiniz birşeyler ekleyebiliyorsunuz, bu eklediğiniz bilgide diğer iş güvenliği uzmanı meslektaşlarımıza yarıyor, ayrıca adı üzerinde isghizmet, biz faydalanalım diye var, gerçektende faydamıza, tavsiye ederim.

büyümeye gelince, bize bu hizmeti sunan kişiler ve kurumlar gerçekten büyüsünler, sadece mutluluk ve gurur duyarım
  8. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    can bey açıklamalar ve desteğinize çok teşekkür ederiz.