1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isghizmet program yöneticisi sorularınıza cevap vermeye hazır.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve isghizmetadmin tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Merhaba arkadaşlar. Sistemle ilgili sorularınıza cevap vermek amacıyla sisteme üye olmuş bulunmaktayım. elimden geldiğince sizleri aydınlatmaya çalışacağım. iyiçalışmalar dilerim.

2. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    site üçretli mi olacak ?
  3. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Amacımız öncelikle olarak uzmanların risklerini minimuma indirmek. İsg hizmetlerinin kalite çıtasını yükseltmek. nasılki uzmanlar olarak firmalarda isg politikalarını düzenlemek amacıyla ücret talepleriniz oluyorsa mutlaka sisteminde makul değerler içerisinde bir ücreti olacaktır.
  4. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Forumda ve sitede alan bazı soruları tekrarlanmamısı adına şimdien yanıtlamak istiyorum.
    Sistem üzerinde tc kimlik no ve belge no sorulmasındaki amaç kişilerin gerçekliğini onaylamak ve isg uzmanı olduğunu tescillemektir. Zira sistem sadece uzmanların çalışma alanı olarak kullanılacaktır.
    Sistemin amacı dökümanlarınızı saklamak değil doğru ve hatasız dosya oluşumu sağlamaktır. Sistemde saklanan hiç bir veri imza altına alınan veri olarak saklanmadığından kötü amaçlı kullanılamaz. sistem size dökümanı oluşturur. imza altına alıp saklama kısmı size ayittir. Döküman kalabalığını azaltmaç amacıyla firmalara vereceğiniz dökümanlar için teslim yazıları otoımatik oluşur.
  5. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Bu arada soru erken geldiği için yazamadım. isgforum yönetimine uzmanlara böyle bir hizmet verdiği içinde teşekkürlerimi sunarım.
  6. oğuzhankubilay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çorum belediyesi
    sayın yetkili anlamamız gereken şumu? biz sizin siteniz üzerinde üyelik ve ücret dahilinde isg çalışmalarımızı yaparız. sistem üzerinde girdimiz veriler kayıt altına alınmaz aksine yaptımız çalışmaları kendimiz harici olarak depolayabilir arşivleyebiliriz? siz sadece bize altyapıyı yani şablonlar,formlar,vs... döküman ve hesaplama proğramları sağlayacaksınız. sonuçta bütün kayıtlarım ve girdilerim sizin sisteminizde kaldığı ve ben kayıt yapamadım sürece anlamsız bi denkleme girmiş olurum?
  7. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Sistem üzerinde tüm verileriniz kayıt altında kalır. risk analizi ve denetimler personel özlük dosyaları yaşar vaziyette beklemektedir. Ancak tamamı gayri resmi belge statüsündedir. tüm bu veri girişlerine karşılık sistem sizin tüm dökümanlarınızı hazırlar. Örnek olarak denetimi yapar rapor haline getirir imza altına aldıktan sonra sisteme geri yükleme yapmazsınız. veya eğitimi verirsiniz (sistem üzerinde eğitim sunumları ve eğitim soruları mevcuttur) sınavınızı yaparsınız. eğitim sonuçlarını yazarsınız. sertifika oluşur ama sizin imzanız olmadan o sertifikanın hükmü olmaz. umarım sorunuza cevap verebilmişimdir.
  8. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    Bu arada sistemin döküman çıktıları örnek olarak sisteme eklenmiştir.http://demo08.webevim.net/tr/4/
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Mart 2013 ---
    değerli üyeler sadece sorular değil buda olsa dedikleriniz varsa tavsiyelerede açığız herzaman.