1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgip (5 sektör) başvurulari ile ilgili duyuru

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erdem Baskın tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

 1. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında tekstil sektöründe Bursa ilinde 4 işyerinde, kimya sektöründe Kocaeli ilinde 4 işyerinde, deri sektöründe Uşak ilinde 4 işyerinde, gıda ve içecek imalatı sektöründe Konya ilinde 4 işyerinde, mobilya sektöründe Ankara ilinde 4 iş yerinde olmak üzere toplam 20 iş yerinde iş sağlığı ve güvenliğinin geliştirilmesi faaliyetleri gerçekleştirilecektir.
  haber.jpg

  İşyerlerinin seçiminde katılım gönüllülük esası üzerine yürütülecektir. Bunun için aşağıdaki link üzerinden 27 Eylül 2015 tarihine kadar başvuru formu doldurularak müracaat yapılması gerekmektedir. Bu müracaatlar Genel Müdürlüğümüzce değerlendirilip yapılacak iş programı çerçevesinde işyerlerine ziyaretlerle İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi yürütülmüş olacaktır.


  Bu Proje kapsamında tamamen Bakanlığımızın desteği ile işyerlerimize ücretsiz hizmet verilmiş olacaktır.


  Başvuru formu için tıklayınız.

  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=haber&id=isgip2