1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgip konya eğitimi...

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Konya
  Sertifika Numarası:
  13436
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  arkadaşlar bu sabah ilimiz işkur ve çalışma il müdürlüğü şube müdürü dilek kılıç hanım bana ulaşarak isgip in ilimizde düzenlemiş olduğu 4-6 mart tarihleri arasındaki eğitime igu uzmanlarının katılması duyurusunu yapmamı rica etti...ayrıca gelen mail aşağıdaki gibidir katılmak isteyenler aşağıda verilen linkten kayıtlarını daha önceden yaptırmaları gerekmektedir...


  Sayın Yetkili;

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, Avrupa Birliği destekli “İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koşullarının İyileştirilmesi Projesini” (İSGİP) 2010 yılında başlatarak 2012 yılı Şubat ayında tamamlamıştır. İSGİP kapsamında pilot illerde; inşaat, maden ve metal sektörlerinde faaliyet gösteren KOBİ`ler ve bu KOBİ`lerde çalışanlar tercih edilmiştir.

  İlimizde yerleşik metal, inşaat ve maden sektörlerindeki işyerlerine 04-06 Mart 2014 tarihinde “İşyerlerinde İş sağlığı ve Güvenliği Koşullarının İyileştirilmesi Projesi”nin yaygınlaştırılmasına ilişkin eğitim verilecektir.

  Eğitimler, iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği koşullarının geliştirilmesine yönelik olduğundan başta işverenler olmak üzere işyerinde görevli işveren vekilleri, iş güvenliği uzmanları veya iş sağlığı ve güvenliğinden sorumlu kişilerin katılması beklenmektedir.


  Bu eğitimlere katılım sağlanabilmesi için;

  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=haber&id=isgip adresinden elektronik bir kayıt sistemi oluşturulmuş olup başvurular devam etmektedir. İl genelinde eğitime katılım proje kapsamında her bir sektörden 30 kişi olmak üzere toplam 90 kişi ile sınırlıdır.


  Bu kapsamda 04-06 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan “İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi İSGİP Çıktılarının Yaygınlaştırılması Eğitimi” programına katılımınızı bekler, saygılar sunarım.


  Lokman CEYLAN

  İl Müdürü
  ÖNEMLİ: Programın düzenleneceği yer ve saat daha sonra duyurulacaktır.
 2. buketdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  2012 yılındaki eğitime katılmıştım.beklentimin altında bi eğitimdi.pratik değil teorik çözümler söylediler sorularımızın cevabına.ama yine de güzeldi.