1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatip üzerinden; risk analizi, acil durum planı takibi sekmeleri açılmıştır!!

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve M.Serkan Balkan tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Merhaba,

Hayırlı olsun artık risk analizlerini, acil durum planlarını e katip sistemine kayıt ettireceğiz:) belgeleri yüklenmesi için daha alt yapı çalışması yapılmamış simdilik tarih üzerinde takip edilmesi sağlanmış.

E-katip sistemine girip en aşagıdaki modülden kontrol edebilirsiniz.
  2. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isgkatip :)
  3. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    aynen öyle:=) Düzeltme için sagol
  4. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sistemi osgb , uzman hekim , ve işveren ekranlarından yeniden inceleyin arkadaşlar. güzel değişiklikler var. osgblerin dosya yükleme ekranı şu an aktif değil ama sekme eklenmiş. işveren ekranlarına ziyaretler osgb evrakları laboratuvar evrakları kısımları eklenmiş
  5. Görkem Yalçın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68064
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar,ben hiç bir değişiklik göremedim.bahsettiğiniz sekme tam olarak nerde acaba?bilgilendirirseniz sevinirim.
  6. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hangi sekmeden bahsediyosunuz
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 16 Eylül 2015 ---
    işverenmi. osgb mi . uzmanmı
  7. Görkem Yalçın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68064
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  8. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Ekran görüntüsü aşağıdaki şekilde
    Screenshot 2015-09-17 18.35.43.png
    Kaydedilen Alanlar:
    Hizmet Alan Kurum
    Hizmet Alan Altbirim
    Ziyaret Tarihi
    Ziyaret Başlangıç Saati
    Ziyaret Bitiş Saati
    Faaliyet: * Yıllık Çalışma Planı Hazırlandı, * Yıllık Değerlendirme Raporu Hazırlandı, * Acil Durum Eylem Planı Hazırlandı, * Risk Değerlendirme Yapıldı, * Çalışanlara ISG Eğitimi Verildi, * Çalışanların Sağlık Gözetimi Yapıldı, * ISG Kurul Toplantısı Yapıldı, * Ortam Gözetimi Yapıldı seçeneklerinden birisi seçilmesi gerekiyor.
  9. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Takip artacak gibi görünüyor fena bir altyapi hazırlığı var kanımca...
  10. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Abi yapsınlar zaten de, firmaya gitmeden de ben bunu doldurup geçerim ne var ki ?
    Hala daha tespit öneri defterinin dijital ortamda olması sağlanmamış, tamam adım olarak güzel ama çalışma süresini benim beyanıma göre kabul etmenin hangi amaca hizmet ettiğini anlamadım.

1 mb dosya boyutu sınırlaması var ayrıca, benim bazı firmalarının rd sini 7-8 e bölüp yüklemem lazım. :) O bence sadece OSGB de bulundurulması zorunlu evrakların dijital ortamdaki kayıtları için geçerli. İşte o iyi oldu ek2 ve planı imzalamayan bir sürü işletmem var 10. ay geliyor. :)
  11. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tam memur zihniyetine uygun hantal bir sistem kurdular. Madem hazir degildin kanunu cikarmasaydin kardesim.
  12. Ayça Güzel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    39538
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sisteme yükle dosyaları çöksün kaldıramasın ...bizim bakanlık üstesinden gelemez ...birikir dosyallar sonra çöker hazin son ...zaman sonra sadece ziyaret girin derler ..buraya yaZdım .. tarih tekkerrür eder ...çevre bakanlığı zamanında yapmış takip edilemez hal alınca vaz geçilmiş daha alo 170 soruların cevabını beremezken RD leri takip edecekler pehhhhh

Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Alev Tüten İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92257
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    1 kişi çalışan işletmelerde aylık çalışma süresi 12 dakika iken isg katip üzerinden ziyaret saati 1 saat bu tam bir saçmalık
  14. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsgkatip süreleri ile Mevzuatta geçen süreler çok farklı ve mevzuatta Kısmi süreli çalışan A sınıfı veya B sınıfı uzmanın altında yardımcı eleman olarak C sınıfı uzmanın sözleşmesi yapılırken İsgkatip buna izin vermiyor işte bizim güncellemelerimiz bunlardan ibarettir
  15. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    108955
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tam zamanlı çalışanlar da bunu dolduracak mı anlamadım? Bir de bir ara sistemde sürelerle ilgili bir sıkıntı vardı giderildi mi, benim kısmi süreli 10800dk gözüküyor herahangi bir değişiklik yapılması gerekiyor mu