1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatip.com üzerinde iletişim verilerini paylaşmak isteyen ve sıkıntı yaşayan isg profesyonelleri!!

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İSGKATİP.com üzerinde iletişim verilerini paylaşmak isteyen ve sıkıntı yaşayan İSG Profesyonellerinin dikkatine!!'

Kurulan sistem üzerinde T.C. Kimlik numaranızı girdiğiniz halde verileriniz gelmiyorsa muhtemel sebepleri aşağıdaki gibidir.

1. Geçerli sertifikaya sahip değilsinizdir. (yenileme eğitimi almamış veya sertifikanızı değiştirmemiş olabilirsiniz.)
    2. Eğitici olabilirsiniz (eğitici havuzu tamamlanmak üzere hafta sonuna yetiştirmeye çalışıyorum)
    3. 19/01/2011 tarihli belge sahibi olabilirsiniz (Bu tarihteki sertifikaları düzenliyorum. Henüz tamamlanmadı Eğitici havuzu ile aynı anda düzenliyorum.)

Bu durumda iseniz yapmanız gerekenler;

1. T.C kimlik numaranızı mesaj olarak atınız. (Herhangi bir alana/konu altına yazmayınız. Sizin için sıkıntılı durumlar oluşmasın)
    2. Durumunuzu belirten yazıları T.C. Kimlik - Belge No ve Türü - Adı Soyadı içerecek şekilde Mesaj olarak atınız. Yine aynı şekilde herhangi bir konu başlığı altında bu tür işlemleri paylaşmayınız ve belirtmeyiniz. Takibi ve kontrolü çok zor olmaktadır.
    3. Tüm mesajlara cevap veriliyor mümkün olduğu takdirde. Aynı mesajı tekrar atmayınız.

Hepimize kazasız günler...

https://www.facebook.com/isggmd?ref=stream