1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatip sisteme giriş yetkiniz bulunmamaktadır uyarısı veriyor!

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve yusufyk2000 tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. yusufyk2000 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba, 21 aralıkta C sınıfı İş güvenliği sınavını geçmeme rağmen sertifika ücretini 3 gün (sınavdan yaklaşık 5 ay sonra) önce yatırdım. Fakat İsg katip sistemine giriş yapmak istediğimde sisteme giriş yetkiniz bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Ne yapmam gerek ?
 2. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Üç gün daha beklemek:)
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Alo 170 ile irtibata geçiniz.
 4. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  3gun önce yatirdiysaniz dha bir ayi bulabilir arkadasim 15 er günlük periyotlarla tanimliyorlar sertifikalari parayi yatirdiktan sonra bekleyen cok fazla yoksa 15 gün icinde yeniden deneyin belki ilk tanimlamaya yetişir sertifikaniz
 5. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  1231
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Şirket