1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatip sisteminde çalışma şekilleri kısmi süreli gözüküyor

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Nurden Gülay tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. sadet saf İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Güncelleme olmadan önce uzman ve hekim ataması yapıldı böyle bir sıkıntı oluşmadı. Bütün şantiyelrde bu ekran görüntüsü var maalesef. Nace kodu Çok tehlikeli olarak görünüyor ona göre uzman atamasını yaptığımız halde böyle sebbebini anlamış dilim. Bir sorun var ama ne
  2. Teoman Şeker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46018
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aynı sıkıntıyı bizde yaşıyoruz. Atama yapıldığı halde ana ekranda iş güvenliği uzmanı atanmamıştır uyarısı veriyor.
  3. sadet saf İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsg Katip üzerinde uzman ve hekim ataması mevcut olduğu halde bu uyarı çıkıyor bunun sebbi nedir acaba bilen var mı? Yeni çalışma sürelerine göre uzman ve hekim sözleşmelerini yeniledik yinede ekranda bu görüntü çıkıyor bunun sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi

Ekli Dosyalar:

4. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aynı sorunu bende yaşadım. Bakanlık yetkilisine mail attım. Cevabı ''Yapılması gereken dakika kadar sözleşme yapmışsanız ünlem işaretini dikkate almayınız. Teknik bir problem olup en kısa sürede çözülecektir.''
  5. Erkan GÜL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    70630
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba Öncelikle, Kesin olan bir sey var fazla mesai girişleri de olsa normal saatlere de olsa tam zamanlı lar için sil baştan. Uzmanın tüm firmaları iptal edilecek tama zamanlı seçilip (yeni saatlere göre sistem otomatik atıyor saati zaten) onay istenecek daha sonra tekrar dışa görevlendirmeler yapılacak ben sorumlu müdür olduğum için önce kendimi daha sonra dr.larını görevlerini bir bir iptal edip yeniden giriyorum. başka türlü sisten kabul etmiyor...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Temmuz 2015 ---
    Evet malesef silbaştan herşeyi ama önce uzman tam zamanlı ise onu yeni saate göre yeni atama tam zamanlı şekilde atamayı unutmayın sonrası zaten dediğiniz gibi..
  6. raaaa İSGforum Üyesi

ARKADASLAR tam zamanlı 195 + mesai osgb içe atamayı yapıp daha sonra dışa görevlendirme yaparken fazla mesai süresini kullanabilen var mı ?
  7. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fazla mesai tam zamanlı tek bir firmaya hizmet veriliyorsa geçerli. isg katipte iki sözleşmen varsa fazla mesai kullanamazsın.
  8. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isgkatip sorunu çözüldü mü ?
    çalıştıgım firmanın bir osgb ile anlaşması var bende tam zamanlı c sınıfı uzman olarak atadılar iç atama
    şimdi kısmi gözüküyorum .
    iptal etsem tam zamanlı yapabilirmiyim ? sorun düzeldi mi ?