1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatip'de sözleşme revize etme hakıkında

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve eda kara tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. eda kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  26388
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaslar bir osgb de oteller üzerine çalışıyorum suan sezon kapandı ve personel sayıları 50 kişinin altında ancak sezonda tekrar acilacagindan sözleşmeleri iptal etmiyorlar ve yüksek sezon saatiyle devam ediyorum ne yapmam gerekir? Bilgisi olan var mı?
 2. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18410
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Otelin sgk şifersiyle katip ten tekrar giriş yapın. Çıkışlar yapıldıysa yansımıştır, saat de düşmüştür. Tabi firmanın buna tekrar onay vermesi lazım.
 3. Mehmet Fırat Yıldırım İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ne güzel işte, işverenin güzelliği. Bir şey yapmanıza gerek yok, aynen çalışmalarınıza devam edin.
 4. eda kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  26388
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Maalesef çıkış falan yapmıyorlar kişi sayısı bildirmiyorlar . Normalde 50 kişi altına düşünce haber vermeleri lazım sürekli kişi sayılarını güncellemeleri lazım ama yok. Otel kapalı ama ben yüksek sezon saatiyle devam ediyorum :(
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Kasım 2014 ---
  Ama Otel kapalı mehmet bey . Nasıl çalışma yapacağım :)
 5. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Oda yapmayın rahatınıza bakın diyor zaten :) Normalde SGK çıkışlarını yaptıkalrında Katipe yansıması lazım. Ancak bildiğim kadarıyla sadece yıl başlarında güncelleniyor.