1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatipte kayıt bulunamsması

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve spiriferina tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. spiriferina İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    18 mayıs sınavını geçip c sınıfı iş güvenliği uzmanı olmaya hak kazandım,gerekli belgelerimi kursa iletip kurs gönderdi.Yatırılması gereken parayı yatırdım,10 gün oldu.fakat e devlet şifresiyle isg katip sisteminde sorgulattığımda sistemde kaydınız bulunmamaktadır ibaresi çıkıyor.kursa ve bakanlığa sordum yeterli bir cevap alamadım.daha önce böyle bir durumla karşılan oldu mu izlenmesi gereken yol nedir?
  2. Aygün Bentürker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    11423
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sabırla baklemek :D
  3. spiriferina İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    işin kötüsü iş fırsatları kaçıyor durum böyle olunca:/
  4. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Bekleyin, dediğiniz gibi acil iş var ise yetkilendirme dairsei baskanlıgını arayarak sertifika numaranızı ögrenin ( risk analizleri için). Diğer türlü sözlesme ıcın bilgilerinizin katipe girilmesi gerekir
  5. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Gerekli evrakların kurs tarafından Bakanlığa gönderildiğinden emin misiniz Sayın spiriferina ? Çünkü biliyorsunuz, önemli olan sizin kursa iletmeniz değil kursun evrakları bakanlığa iletmiş olması..
  6. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fırsatın biri gider diğeri gelir :)
  7. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    HİİİİİİÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ acele etme
  8. spiriferina İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bekliyorum tabi ki ama kursun ve de bakanlığın çok net bir cevap verememesi beni biraz endişelendirdi açıkçası,hatta parayı yatırdığınız an zaten gözükmeniz gerek sistemde dediler.yetkilendirme dairesini arayıp sertifika numaramı öğrenebileceğimi bilmiyordum ama,teşekkür ederim
  9. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    endişelenmeyin, bu işler yavaş yürüyor, sistem bir süre sonra açılır, bizim aldığımız sönemde sistem yoktu, belgem başvurduktan 2 ay sonra geldi:rolleyes:
  10. spiriferina İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  11. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    forsatların kaçacağını sanmıyorum, siz bekliyorsanız herkes bekliyordur, başvurduğunuz işyerine sınav sonuç sayfanızın çıktısıyla gidin, başvurduğunuzu belirtin, sorun olmayacaktır
  12. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Öyleyse diğer arkadaşlarımızın da söylediği gibi, sabırla, sakin bir şekilde beklemekten başka yapılacak şey yok.. ;)
  13. spiriferina İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    S. Günel valla etrafımda ne kadar sınavı geçen arkadaşım varsa hepsi isg katip sisteminde iş güvenliği uzmanı olarak kayıtlı gözüküyor,benim dışımda, benim talihsizliğim bu da herhalde:) ben de o şekilde yapmıştım aslında başvurularda ama inanın kabul etmediler sistemde hala kayıtlı gözükmüyorum diye:/
  14. Sedat Bilaloğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    sider demir çelik pazarlama a.ş.
    RELAXX
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2013 ---
    BENDE AYNI DUUMDAYIM...:)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2013 ---
    ARKADASLAR SERTİFİKA NUMARAMIZI E DEVLET İFRESİ OLMADAN NASIL TEMİN EDEBİLİRİZ ...?
  15. ARKADASLAR SERTİFİKA NUMARAMIZI E DEVLET İFRESİ OLMADAN NASIL TEMİN EDEBİLİRİZ ...?
  16. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    :/ hımm o zaman sorun var,
    bakanlığı ve kursu sürekli telefonla ara tekrar tekrar sonunda bıkıp yapıyorlar işini
  17. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    belgeler geliş sırasına göre onaylanıyormuş bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum rahat olunn
  18. yaşarsalur İSGforum Üyesi

sabret herşeyde bihayır vardır kaçan işler belki başına bela olacaktı.
  19. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nasibiniz sizi mutlaka bulur inşallah.
    GEÇ Olsun GÜÇ olmasın
  20. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    burası türkiye belgeleri sisteme girmesi gereken personel izine cıkmıstır yada o hafta ruh hali iyi degildir tatilden donmustur calısmak istemiyordur. yada tatile cıkacaktır. vs .. gibi cesitli nedenlerden dolayı yavas yapılıyordur girişler. :)