1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgkatipte kayıt bulunamsması

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve spiriferina tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    isg katip sistemine mobil imza veya elektronik imza ile de giriş yapabilirsiniz.
  2. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. tgcyıldız İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar isg katip hakkında bilgi almak istiyorum. yardımcı olurmusunuz?
    İsg katip işlemleri hakkında bazı konuları netleştiremedim, sizlerden bilgi almak istiyorum. İsg uzmanı ve mesul müdür olarak ben görev yapıyorum. Hekim bildirimlerimi de sorunsuz şekilde yapabiliyorum. Hemşiremizin bildirimini belgeleri bakanlığa kargo ederek yapmıştım, suan isg katip üzerinden tekrar atama yapmama gerek varmıdır?

Ayrıca şirketlere göndereceğimiz uzmanları önce içe görevlendirme yapıp osgb bünyesine atayıp sonradan dışa görevlendirme yaparak mı şirketlere isg uzmanı olarak atayacağız acil bilginize ihtiyacım var.
  4. Orhan Yılmaz(2) İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba tgcyıldız,

Ekteki dosyaları okursanız net cevaplar almış olursunuz.

Ekli Dosyalar:

5. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    uzmanları ilk önce içe görevlendirme yapıyorsun. uzman sözleşmeyi onaylıyor. daha sonra siz atamaları yapıyorsunuz. ben sağlık personelini sordum. daha sistem açılmamış. açıldığı zaman sağlık personeli ataması yapılacakmış. onun için sorumlu müdür sayfasına duyuru yapılacakmış.
  6. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynı olayı ben yasadım sıkıntı yapmayın belgeleri parca parca sısteme alıyolar toplu almıyolar daha sıze sıra gelmemıstır .
  7. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    karşılatım. 0312 296 00 00 aradım, meslekı bılgılerım eksıkmıs, telefonla soyledım, bu hafta matbaaya basıma gıdecek sertıfıkam ama sertıfıka matbaaya gıtmeden ısg katıp acıldı sertıfıka numaramı ogrendım. aynı yol ile davranmanızı tavsıye ederım. bu olay bu hafta gercekleşti.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2013 ---
    e devlet sıfresı olmadan ancak sertıfıka elınıze gecınce ogrenırsınız. bu arada e devlet sıfresı 2 tl karsılıgı ptt subelerınde 15 sanıyelık işlem sonucu, erinmeyın
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2013 ---
    Mobıl ımza aylık 5 TL, her ay. e devlet bır defaya mahsus tl.

8. Arkdaşım erinmek gibi bir durumumuz yok maalesef çalışan insanız öyle hoop diye işten çıkamıyoruz.
  9. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    :) alınmayalım. her ay bosuna 5 tl yazık, gecerken de yada ctesı acık bır ptt. eşbette ısten cıkmak kolay degıl, santıye yada tasocagında olanda var, halden anladıgımdan. erınmek derken 2 tl ye halletmek varken sartları zorlayalım anlamında yol gosterme nıyetım
  10. kusura bakmayın serkan bey, sanki çok önemli birşeymiş gibi işi zorladıkça zorladılar neyse herkeze hayırlı işler...
  11. Ayhan Bölükbaşoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5717
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hyundai Assan Otomotiv San. Tic.A.Ş.
    kursun evrakları kargo veya posta yoluyla göndermiş olabilir ve o evrakı iste blöf yap yani gönderildimi öğrenmiş olursun gönderelim diyorlarsa sıkıntı yok devlet her zamanki gibi bekletiyor olabilir ama evrak gönderme konusunda kursun yan çızıyorsa göndermediler birde evrakların gönderilme tarihini sor kursuna
  12. MerveUngoren İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Serkan bey arkadaşımız e devlet şifresi dışında nasıl bakabilirim diye sordu ona cevap vermiştim. isteyen istediği yolla girsin sisteme canım :) ben e imza kullanıyorsam e devlet şifresi almama gerek yok ki :)
  13. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EVREKLAR SIMDI GELMEZ ZATEN EVRAKLAR SINAV ACIKLANDIKTAN SORAN EN AZ 3 AY İÇERİSİNDE GELİR NE KADAR UZATTINIZ BU BELGENIN GELİP GELMEMESINI E DEVLETTE DE ACILMIYOSA EN GEC 2 GÜN İÇERİSİNDE AÇIKLARLAR HERKESİN BİRDEN ALMIYOLAR SIRAYLAN ALIYOLAR
  14. İrem Bengisu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman