1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgnet: ayın paylaşımcıları

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba arkadaşlar, sitemzde artık aylık yazar listesi mevcut. Her ay, önceki ve sonraki ay olmak üzere kim katkı sağlamış görebileceksiniz. Siz de bunun bir parçası olabilirsiniz ancak, bunun için epey yazmak gerekiyor tabii : ) Bu listeye nasıl ulaşabilirsiniz? Üst kısımda "üyeler" menüsünden ISGNet Paylaşımcıları linkine tıklarsanız, açılan sayfada göreceksiniz.

  Unutmadan, bu liste kendisini otomatik olarak güncellemektedir. En alt kısmında son güncelleme tarihi yazmaktadır buradan son güncellenmesine gözatabilirsiniz.

  kasım.png

  Saygılarımızla,
  İSGforum Sistem Yönetimi,