1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgnet | mevzuat kütüphanesi

Konusu 'Mevzuat Kütüphanesi' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    18 Ağustosta güncel mevzuattan sorulacak. Hepsi güncel halleridir. Hepsinden faydalanabilirsiniz.
  2. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    talha bey,
    tüm konular şimdi bunlar mı.
    6331+4857 birliktemi . k. bakmayın soruyorum ama kursu kaç defa aradım bizde bilmiyoruz elimizde kaynakyok diyorlar .. sonra sınavda başarı oranımız %90 diyorlar. o basarı kursiyerlerin başarısıdır... net bilgi alabilir miyiz
  3. talha bey öncelikle kolay gelsin 18 agustos sınavında çalışmamız gereken yerler hakkında bılgı verebılır mısınız sizden ricam
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İSGNet – Mevzuat Kütüphanesi
    (Son Güncelleme: 17.07.2013)​
  6. teşekkur ederim Talha bey kolay gelsin iyi çalışmalar.
  7. Talha Taflıoğlu
    Yeni çıkarılan yönetmelikleri tamamlayabilirmisiniz.
  8. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  9. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    tmamalamaya calışıyorum bugun akşam hepsi okeylenecektir...
  10. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ellerinize sağlık. Çok uğraşılmış bir çalışma olmuş. Teşekkürler...
  11. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar şimdi kasım sınavına hazırlanırken buradaki bütün konu başlıklarını çalışmak mı gerekiyor yoksa 6331 e göre çıkan yönetmelikleri takip etmek mi daha doğru?
  12. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    6331 e baglı olan yonetmeliklere 6331'e 4857 'e ve buna bağlı olanlara çalış. Eski konu olarak gördüklerine bakma onlar kaldırıldı. Tüzükler konusunda bi şey diyemem kaldırılması için taslaklar mevcut kasıma kadar kaldırılırsa boşuna çalışmış olacaksın ama 6331 ve dayalı yönetmelikleri ve 4857 yi iyi ezberle derim
  13. Can Koral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50445
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkur ederım cok sağolasın o şekilde çalışıyorum ben de;) ayrıca agustos sınavında tüzük soruları iptal olduğuna göre sanırım sormayacaklar artık tüzükten gibi geliyo bana...
  14. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    Sorsalarda iptal ederler :)
  15. Kursdaki hocaların verdiği dökümanlar matruşka gibi.
    Kursun sitesine giriyorum çarşamba pazarı gibi.
    Arkadaşlardan not alıyorum onlarda klasör içinde klasör...
    Bu sınavı çok çalışan değil, iyi eleme yapan kazancak sanırım:)
  16. n mutlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Metro Cash&Carry
    merhaba,

kursta en son değişiklikler göz önünde bulundurularak ders anlatıldı iki gün önce, hiçbir rakam yok eski yönetmeliğe göre rakamlar okadar azalmışki nasıl soru hazırlicaklar ya da biz bu işi yaparsak nasıl karar vereceğiz tahmin edemiyorum

örneğin koğuşlarda hava hacmi şukadar olmalı diyordu eskiden, şimdi yeterli şekilde olmalı diyor işyeri sahibi benim için yeterli derse ne diyeceğiz onu bilmiyorum :)
  17. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba, henüz yeni yönetmeliklere bakamadım ama şu 12 m3 olan hava hacminden bahsediyorsunuz . Peki bu değişiklik hangi yönetmelikte yazıyor . Binaların eklentisi ile ilgili yönetmelikmi?
    *Bu şekilde bir önceki sınava göre ezberlediğimiz ama değişen tüm kısa bilgileri içeren bir döküman varmı acaba
  18. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar,
    6331 mevzaati ve 4857 mevzuatı diye ayrı ayrı yazılıbilirse mevzuat kütüphanesinden çalışabiliriz.. bu konuda bilgi verebilecek var mı.
    teşekkür ederim
  19. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    6331 mevzuatı en basta yazılanlardır diğerlerinin hepsi 4857 dayalıdır...
  20. ELİF YERİŞ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bişey sorucam. 6331 e bağlı yönetmelikler 32 tane. biz şimdi sadece bu yönetmelikleri okursak sınav için yeterli olacak mı? tabi yanında 6331 4857 , ders konuları , çıkmış sorular ve hazırlanmış diğer sorular. çünkü fihrist şeklinde olan yönetmelikler baya fazla. bu kadar çok bilgiyi de alacak beyin yok doğrusu. yardımcı olursanız sevinirim....