1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgsis - iş sağlığı ve güvenliği yönetim ve denetim sistemi

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve isgsis tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. isgsis İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44598
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EGEROBOT OTOMASYON MUHENDISLIK PROJE DANISMANLIK SAN TIC LTD STI
    İSGSİS - İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim ve Denetim Sistemi

01.01.2015 tarihinde kullanıma başlayacaktır. Bilinen sistemlerin aksine kendi bünyesinde %100 mevzuat uyumlu formülasyonlarıyla, kendine özgü know-how'ı ile bir nevi yapay zeka şeklinde tüm işlemlerinizi otomatikman yapmanızı sağlayan İSGSİS, iş sağlığı ve güvenliği alanında profesyonelliğinizi konuşturacak yegane sistem olacaktır.

18-21 Eylül İSAF Fuarında ön tanıtımı yapılan İSGSİS'e göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

Tüm soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. info@isgsis.com
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Sistem ile ilgili daha detaylı bilgi verseniz, buradan örnekler paylaşsanız bence çok daha faydalı olur.
    Merak edip siteye baktım, sayaç var.
    Programı yapan siteye girdim, yapım aşamasında.
    Çok havada kalmış.
  3. isgsis İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44598
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sait Bey merhaba, havada kalan bir şey yok. Şu an İzmir'de 3 OSGB ve çalışanları isgsis'i pilot uygulayıcı olarak kullanıyor. Ürünün şuyu var busu var şeklinde resmetmek veya yazı yazmak klişe olacaktır. Özetle TÜM iş sağlığı ve güvenliği işlemlerinizi tek bir ekrandan yönetebileceğiniz bir sistem.
    İSAF fuarında da ziyaretçilerimize tanıttığımız üzere 01.01.2015 tarihinde ücretsiz kullanıma açılacak sistemimiz kısıtlı veya demo şeklinde değil, tam sürüm full yetki olarak açılacak. Denemelerinizi bitirdiğiniz zaman memnun kalanlar ile yola devam edeceğiz. Böylelikle diğerlerinden farkı da apaçık göreceksiniz. Yine de merak ettiğiniz konuları size aktarabiliriz eğer isterseniz.
    Saygılarımızla, esen kalın.
  4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Şimdi havada kalan birşey yok diyorsunuz da,
    ben Kalite Yönetimime "Böyle bir program var, bunu kullanalım mı?" diye teklif götürdüğümde, ne farkı var bizim programımızdan dediklerinde bir şey söyleyemeyeceksem veya İSG Adına Her Şey var desem, sizce nasıl olur? Memnun kalanlar ile yola devam etme ücretiniz mesela nedir? Sabit belirli bir ücret var mıdır yoksa bunu her şirkete farklı fiyat teklif ederek mi çözeceksiniz?
    Program internet bağlantılı mı olacak? Mevzuat güncellemeleri otomatik olarak yüklenip, sistem kendini ona göre adapte edebilecek mi? Gibi sorular sorabilirim mesela.
    Bu arada bu kadar esrarengiz olmasından da gerçekten beğenilecek bir program olduğuna inanıyorum. Zaten öyle olmasa fuara çıkarmazdınız. Tebrik etmek isterim.
    Başarılar.
  5. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Programın yazılım dili nedir? Webtabanlı mıdır? Hizmet bedeli kiralama olarak mı yoksa lisans satın almak suretiyle mi gerçekleşecek?
  6. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    bu bir çeşit reklam. size içinde ücret ödemeden reklam yapılabiliyor mu talha bey? o zaman kimse reklam vermez konu açar. bence bu doğru değil
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Konulara göz yumuyoruz :) amacımız sektörün gelişmesi. Ama kötü niyetli kişi de kendini belli ediyor zaten. Durumu fark ettiğimiz de yumduğumuz gözü açıp gerekli cezai prosedürü uyguluyoruz.

Reklam politikamız belli. Konu sonlarına, üst manşete sabit reklam verenler için kullanıyoruz bunu.
  8. Abidin Özler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63771
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Meditek Yazılım
    Meditek Yazılım olarak bizde sizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Sektöre rekabet gelmesi sektörün gelişimi açısından önemlidir. Düzeyli bir rekabet ile kazanan İSG sektörü olacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  9. obakar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kendileri zamanında rakip firmaları ismini vermek istemediğim bir OSGB adı altında arayıp "programınızı tavsiye ettiler demo kullanabilir miyiz, beğenirsek kullanacağız" deyip rakip yazılımları yakinen "incelemişler" diye duydum. Dolayısıyla piyasadaki programlardan pek bir farklarının olacağını düşünmüyorum.
  10. isgsis İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44598
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ÖZELLİKLER

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM ve DENETİM SİSTEMİ

1) Teknik Özellikler
    Web tabanlıdır.
    En az beş farklı tarayıcıda aynı fonksiyonaliteyi sağlar.
    10 inç ve üzeri en az üç farklı işletim sistemine sahip tablette aynı fonksiyonaliteyi sağlar.
    İş sağlığı ve güvenliği faaliyeti olan her ekranda ilgili mevzuat içeriği (mevzuat adı, bölüm başlığı, madde ve bent içeriği) bir buton ile gösterilir.

2) Yetki Özellikleri
    Sistem yetki tabanlı çalışır.
    Sistemde her kullanıcı için her ekranda -okuma-yazma-değiştirme-silme-rapor-kayıt kilitleme- şeklinde yetkiler tanımlanabilir.
    Sistemde her kullanıcı için her ekranda tanımlanan yetkiler için seviye belirtilebilir.
    Yetkiler: “Tüm kayıtlarda yetkili”, “Kendi kayıtlarında yetkili”, “Yetki yok” şeklindedir.

3) Entegrasyon Özellikleri
    Uygulama desteği veren yazılım firmasın muhtemel bakanlık (Çalışma Sos.Güv.Bak, Sağlık Bak, Çevre v Şe. Bak. v.b) entegrasyon taleplerinde ilgili zorunlu entegrasyonları yapar.
    Kurumumuz tarafından sağlanacak olan KPS erişim bilgileri ile kimlik paylaşım servisinden ilgili çalışanın kimlik bilgilerine erişim sağlanabilir.

4) Özelleştirilebilir Uyarı ve Bilgilendirme Sistemi
    Uygulama, kişilere ve konulara göre özelleştirilebilir bir uyarı ve bilgilendirme sistemi içerir.
    Uyarı ve bilgilendirme sistemi içinde zamanlanmış bilgilendirme ve uyarı şablonları vardır.
    Uyarı ve bilgilendirme sisteminin sms ve eposta ile mesaj gönderme yeteneği vardır.
    Uyarı ve bilgilendirme sistemine uygulama içerisinde yer alan içeriğe göre yeni uyarı ve bilgilendirme kurallarının eklenmesi uygulama desteği veren yazılım firması tarafından sağlanır.

5) Personel Yetkinliği
    Uygulamayı geliştiren ekipte A sınıfı iş güvenliği uzmanları vardır.
    Uygulamayı geliştiren ekipte en az bir adet en az 5 yıl deneyimli bilgisayar mühendisi vardır.
    Uygulamayı geliştiren ekipte en az bir adet mevzuat takibinden sorumlu bir personel vardır.

6) İşyeri Bilgileri
    İşyeri bilgileri, birimleri, evrakları, logosu uygulama içinde tutulabilmektedir.
    İşyeri nace kodu, adres, iletişim bilgileri uygulama içinde tutulabilmektedir.
    Kurumunuza bağlı diğer işyeri ile yapılan görşümeler uygulama içinde tutulabilmektedir.
    İşyeri çalışma saatleri ve ve vardiyaları uygulama içinde tanımlanabilmektedir.

7) Çalışan Bilgileri
    Çalışan kimlik ve iletişim bilgileri uygulama içinde tutulabilmektedir.
    Çalışan meslek, görev tanımı, aktif kadro, çalıştığı birim bilgileri uygulama içinde tutulabilmektedir.
    Çalışan iş sağlığı ve güvenliği rolü (Bilgi sahibi çalışan, destek elemanı, v.b) uygulama içinde tutulabilmektedir.
    Çalışan iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, diğer sağlık personeli bilgileri uygulama içinde tutulabilmektedir.

8) Risk Değerlendirmesi
    Uygulamada 5x5 Matris ve Fine-Kinney risk değerlendirme yöntemleri ile risk değerlendirmesi yapılabilmektedir.
    Risk değerlendirme raporu xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında alınabilmektedir.
    Risk değerlendirmesi kopyalanabilmektedir.
    Risk değerlendirmesinin varsa önceki içeriklerine de sistem üzerinden ulaşılabilmektedir.
    Risk değerlendirmesindeki herhangi bir soru için “Düzenleyici Önleyici Faaliyet Sistemi”ne DÖF kaydı açılabilmektedir. DÖF sisteminden veya risk değerlendirmesinden ilgili DÖF formuna ulaşılabilmektedir.
    Oluşturulan bir risk değerlendirmesi en az 1000 adet hazır genel-geçer örnek soru içermektedir.
    Bu soruların mevzuat bağlantısı mevzuat-bölüm-madde-bent şeklinde yapılmıştır.
    Her soru içeriğinden ilgili mevzuat içeriğine kolaylıkla erişim imkanı vardır.

9) Yıllık Çalışma-Faaliyet Planı
    Yıllık faaliyet planları dinamik olarak oluşturulabilmektedir.
    İşyeri nace koduna göre mevzuat maddesi ve içeriği gösterilebilecek şekilde en az 100 adet faaliyet otomatik olarak oluşmaktadır.
    Yıllık faaliyet planı için faaliyet havuzundan mevzuat maddesi bağlanmış faaliyet aranabilmekte ve yıllık plana eklenebilmektedir.
    Yıllık faaliyet planına kullanıcı faaliyet ekleyebilmektedir.
    Yıllık faaliyet planı raporu xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında alınabilmektedir.

10) Yıllık Eğitim Planları
    Yıllık eğitim planları dinamik olarak oluşturulabilmektedir.
    Yıllık eğitim planı için eğitim havuzundan mevzuat maddesi bağlanmış eğitimler aranabilmeli ve yıllık plana eklenebilmektedir.
    Yıllık faaliyet planına kullanıcı faaliyet ekleyebilmektedir.
    Yıllık faaliyet planı raporu xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında alınabilmektedir.

11) Acil Durum Planları, Senaryoları ve Tatbikatları
    Acil durum planları oluşturulabilmektedir.
    Acil durum ekipleri oluşturulabilmektedir.
    Acil durum senaryoları oluşturulabilmektedir.
    Acil durum senaryoları için tatbikatlar oluşturulabilmektedir.
    Acil durum raporu alınabilmektedir.

12) Ekipman Periyodik Bakım/Kontrol Planları ve Takibi
    İşyerine ait tüm ekipmanlar, birimleri belirtilerek uygulamaya girilebilmektedir.
    Ekipmanların periyodik kontrol veya bakımları varsa belirtilebilmektedir.
    Ekipman periyodik kontrol veya bakım planı oluşturulabilmektedir.
    "Özelleştirilebilir Uyarı ve Bilgilendirme Sistemi” ile ekipmanların bakım ve kontrol tarihlerinden önce ve/veya sonra ilgili kişilere sms ve/veya eposta ile mesaj geçilebilmektedir.

13) Çalışma İzni Gerektiren İşlerin Takibi
    İşyerinde çalışma izni gerektiren işler siteme girilebilmektedir.
    Çalışma izni gerektiren işler için zamanlama ve ilgili ataması yapılabilmektedir.
    “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bilgilendirme Sistemi” ile ilgililere belirtilen zamanlarda sms ve/veya eposta ile mesaj geçilebilmektedir.
    Çalışma izni gerektiren işler için “Çalışma İzni Prosedürü” uygulanabilmektedir.
    Çalışma izni xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında rapor olarak alınabilmektedir.

14) İSG Kurul Toplantı Organizasyonları ve Takibi
    İş sağlığı ve güvenliği kurulu ve üyeleri oluşturulabilmektedir.
    Kurul toplantı planlaması yapılabilmektedir.
    Kurul toplantı kayıtları ve katılımcıları beliritilebilmektedir.
    Kurul toplantısına ait gündem maddeleri oluşturulabilmektedir.
    Kurul toplantılarının gündem maddeleri için “Düzenleyici Önleyici Faaliyet Sistemi”ne DÖF kaydı açılabilmektedir.
    Kurul toplantı duyuruları sistem tarafından sms ve/veya eposta ile katılımcılara mesaj olarak iletilebilmektedir.
    Kurul toplantı tutanakları xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında rapor olarak alınabilmektedir.

15) İşyeri Olay Takip Sistemi (Meslek Has., İş Kazaları, Ramak Kala, Sadece Maddi Hasarlı Olay, v.b)
    “Olay Bildirim Sistemi” ile herhangi bir olay uygulamaya girilebilmektedir.
    Olaylara dair daha önce belirlenen kişilere anında sms ve/veya eposta ile bilgilendirme yapılabilmektedir.
    Bildirim sistemine girilen olayın türüne bilirkişi karar verebilmeli ve ilgili bildirimi Meslek Has, İş Kazası, Ramak Kala Olayı ve Sadece Maddi Hasarlı Olay formuna çevirebilmektedir.
    İlgili olaya dair “Düzenleyici Önleyici Faaliyet Sistemi”ne DÖF kaydı açılabilmektedir.
    Olay formları xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında rapor olarak alınabilmektedir.

16) Çalışan İşe Giriş/Periyodik Muayene/Tetkik Takibi
    Çalışan işe giriş muayenesi ve periyodik muayeneleri uygulamaya girilebilmektedir.
    “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile periyodik muayenesi yapılmamış çalışanların sms ve/veya eposta ile uyarısı uygulama tarafından ilgili kişilere yapılabilmektedir.
    Çalışan iş geçmişi kayıtları uygulamaya girilebilmektedir.
    Aşağıdaki tüm başlıklarda çalışan için uygulamaya veri girişi yapılabilmektedir.

1. Soygeçmiş bilgileri
    2. Kaza bilgileri
    3. Ameliyat bilgileri
    4. Hastalık bilgileri
    5. Hastane yatış bilgileri
    6. Maluliyet bilgileri
    7. Tedavi bilgileri
    8. Sigara kullanım bilgileri
    9. Alkol kullanım bilgileri
    10. Tıbbi anamnez bilgileri
    11. Fizik muayene bilgileri
    12. Laboratuvar bulguları
    13. Aşı bilgileri
    Sağlık Bakanlığı tarafından da kullanılan ICD10 kodlarına göre tanı girişi mümkündür.
    Çalışan sevk işlemleri yapılabilmeli ve sevk takibi yapılabilmektedir.
    Çalışana reçete yazılabilmelidir. İlaçlar Sağlık Bakanlığı barkodları ile uyumludur.
    “İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik” eki olan “EK2 - İşe Giriş/Periyodik Muayene Formu” uygulamadan rapor olarak alınabilmektedir.
    Çalışan muayene geçmişine erişim imkanı vardır.

17) Çalışan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Takibi
    Her çalışan için “Oryantasyon Eğitimi” ve “İşe Başlama Eğitimi” takibi yapılabilmektedir.
    19 adet İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi takip edilebilmektedir.
    “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile eğitim eksiği olan çalışanların sms ve/veya eposta ile uyarısı uygulama tarafından ilgili kişilere yapılabilmektedir.
    Ölçme değerlendirme formu uygulamadan formları xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında rapor olarak alınabilmektedir.
    Eğitim katılım formları uygulamadan xls,xlsx, rtf,pdf formatlarında rapor olarak alınabilmektedir.

18) Çalışan Mesleki Eğitimlerinin Takibi
    Meslek ve mesleki eğitimler ilişkisi uygulama içinde tanımlanabilmektedir.
    Çalışanların mesleklerine göre almaları gereken mesleki eğitimler uygulama tarafından takip edilebilmektedir.
    “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile mesleki eğitim eksiği olan çalışanların sms ve/veya eposta ile uyarısı uygulama tarafından ilgili kişilere yapılabilmektedir.

19) Kişisel Maruziyet ve Ortam Ölçümlerinin Takibi
    Ortam ölçüm işlemleri ve sonuçları uygulamaya girilebilmektedir.
    Kişisel maruziyet ölçüm işlemleri ve sonuçları uygulamaya girilebilmektedir.
    Ölçüm değerlerinin sınır değerler dışında olması durumunda “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile ilgililere sistem tarafından sms ve/veya eposta olarak mesaj geçilebilmektedir.

20) Kişisel Koruyucu Donanımların Takibi
    Uygulama içerisinde her işyeri için kişisel koruyucu donanım stok ve teslim/zimmet takibi yapılabilmektedir.
    Çalışanlara verilen kişisel koruyucu donanımlar için talep ve teslim formları doldurulabilmeli ve rapor olarak çıktısı alınabilmektedir.
    Kişisel koruyucu donanım değişim zamanı “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile ilgililere sistem tarafından sms ve/veya eposta olarak mesaj geçilebilmektedir.
    Kişisel koruyucu donanım konusunda ileri tarihli ihtiyaçlar konusunda uygulama öneride bulunabilmektedir.

21) Kimyasallar ve Malzeme Güvenlik Bilgi Formları
    İşyerinde kullanılan kimyasallar ve ilgili malzeme bilgi güvenlik formları uygulamaya girilebilmektedir.
    Malzeme bilgi güvenlik formları uygulamaya yüklenebilmektedir.
    Kimyasal-kişisel koruyucu donanım ilişkilendirmeleri yapılabilmektedir.
    Kimyasal ile ilgili muhtemel hastalıklar uygulamaya girilebilmektedir.
    Kimyasal ile ilgili gereken tetkikler periyotları ile uygulamaya girilebilmektedir.

22) Çevrimdışı Uzaktan Eğitim Sistemi
    Çevrimdışı uzaktan eğitim sistemine eğitim içerik girişi yapılabilmektedir.
    Çevrimdışı uzaktan eğitim sistemi ile kurum çalışanlarına uzaktan eğitim ataması yapılabilmektedir.
    Eğitim ataması yapılan kişiler sms ve/veya eposta ile bilgilendirilebilmektedir.
    Uzaktan eğitim ataması yapılan çalışana kullanıcı adı ve şifre verilebilmektedir.
    Uzaktan eğitim ataması yapılan çalışan, eğitim içeriklerini internet üzerinden herhangi bir yerden çalışabilmektedir.
    Uzaktan eğitim alan çalışanın performansı uygulama arayüzünden yetkililerce takip edilebilmektedir.

23) Düzeltici ve Önleyici Faaliyet (DÖF) Sistemi
    Düzenleyici ve Önleyici Faaliyet Sistemi ile uygulamada DÖF formu oluşturulabilmektedir.
    Bir DÖF formunda aşağıdaki sorumlular belirtilebilmektedir.
    Yapım sorumlusu
    Takip sorumlusu
    Gözetim ve Kontrol sorumlusu
    DÖF formları rtf ve pdf formatında rapor olarak alınabilmektedir.
    DÖF termin tarihleri baz alınarak “Özelleştirilebilir Uyarı ve Bildirim Sistemi” ile mesleki eğitim eksiği olan çalışanların sms ve/veya eposta ile uyarısı uygulama tarafından ilgili kişilere yapılabilmektedir.

24) Yıl/Dönem Sonu Değ. Raporları/İstatistikleri
    Aşağıdaki başlıklarda her işyeri için planlanan-gerçekleşen bilgilerine erişim mümkündür.
    Yıllık Faaliyet Planları
    Yıllık Eğitim Planları
    Ekipman Periyodik Bakım Planları
    Ekipman Periyodik Kontrol Planları
    Kişisel ve Ortam Ölçüm Planları

Aşağıdaki tüm başlıklarda her işyeri için iki tarih aralığında istatistikler rapor olarak alınabilmektedir.

Risk Değerlendirmeleri
    Acil Durum Planları, Senaryoları ve Tatbikatları
    Çalışma İzni Gerektiren İşler
    Ekipman Periyodik Bakımları ve Kontrolleri
    İSG Kurul Toplantı Organizasyonları
    Meslek Has., İş Kazaları, Ramak Kala v.b Olayları
    Çalışan İşe Giriş/Periyodik Muayene/Tetkik
    Çalışan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
    Çalışan Mesleki Eğitimleri
    Kişisel ve Ortam Ölçümleri
    Kişisel Koruyucu Donanım Teslim/Kullanım
    Uzaktan Eğitim Alanlar
    Düzeltici ve Önleyici Faaliyetler

Diğer özellikler de geliyor....
    İSGSİS'de diğerlerinde olduğu gibi her özelliğe her modüle ayrı ayrı ücret ödemek zorunda değilsiniz. Tek fiyata tüm özellikler kullanımınıza açıktır. İlerleyen süreçte sisteme ilave ettiğimiz her özellik ücretsiz olarak kullanımınıza sunulur.

"Amacımız diğerleri ile REKABET değil... Olamaz da... Kalite, teknoloji, içerik ve Know-How olarak aynı kulvarda değiliz... Amacımız EN İYİSİNİ sunmak. Benzer değil, benzersizini sunmak... Farkı siz de yaşayacaksınız."

Saygılarımızla
  11. obakar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yukarıda bu yazılımın kendisini geliştirme süreciyle ilgili olumsuz / kafa kurcalayan duyumumu zaten belirtmiştim. ayrıca kurum olarak bu yazdıklarınızdan belirgin biçimde daha fazlasını 4 buçuk yıldır yapan 3 farklı firma biliyoruz ve kendilerini hızla daha da geliştirmekteler. bakalım siz bu firmalara yetişebilecek ve rekabete katkıda bulunabilecek misiniz...
  12. isgsis İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44598
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sayın obakar, kelimeleriniz ifade ediş tarzınız hiç bilmediğiniz tanımadığınız profesyonel bir ürün, bir firma ve çalışanları hakkında yazdıklarınız ki siz de belirtmişsiniz sadece duyumdan ibaret ki ortada AYIP, SUÇ veya buna benzer bir durum da olmamasına rağmen, bu küçümseme ve alaycı üslubunuz üzücü.
    Bu nedenle bu üslubunuza son vermeniz temennimizle.
    Kafanızı ne kurcalalıyorsa canı gönülden içtenlikle ve samimiyetle sıkıntılarınızı giderebiliriz. Sizleri ofisimizde misafir etmek ve İSGSİS'in profesyonel dünyasıyla tanıştırmak adına sizleri ağırlamak isteriz. Eğer İzmir dışında ikamet ediyorsanız yol masraflarınız ve konaklama masrafınız tarafımızdan karşılanacaktır. Lütfen irtibat için info@isgsis.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.
    Saygılarımızla
  13. isgsis İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44598
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İSGSİS YouTUBE video anlatımları

İSGSİS Giriş Ekranı - isg yazılımı

İSGSİS Ana Ekran - isg yazılımı

İSGSİS Menüler ve Firma Bilgileri - isg yazılımı

İSGSİS Sistem Özellikleri ve Çalışan Bilgileri - isg yazılımı

İSGSİS Ekipman Periyodik Kontrolleri, Çalışma Planları, Faaliyet Takipleri ve Risk Değerlendirmeleri

İSGSİS Olay Bildirimi, DÖF, Eğitim Planı, Eğitimler, Uzaktan Eğitimler
    https://www.youtube.com/watch?v=hyMMSJjjcyI

İSGSİS Kurullar, Kurul Toplantıları ve Genel Yapı Özeti
    https://www.youtube.com/watch?v=xidB_TSVBwc

İSGSİS Sağlık Muayeneleri, Entegre Yönetim Sistemleri, Mevzuat
    https://www.youtube.com/watch?v=UvFcZocCaS4

İSGSİS Genel Sunum 137 Dakika
    https://www.youtube.com/watch?v=MjWjLPWdrq4