1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgsitesi.com teklif platformu.

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Ömer SAYAR tarafından 2 Haziran 2018 başlatılmıştır.

 1. Ömer SAYAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  90845
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  isgmoda iş güvenliği
  İSG Sitesi nedir? İSG Sitesi iş sağlığı ve güvenliği konusunda her sektörden firma ve bireysel kullanıcıyı bir araya getiren ve güvenli ticareti amaçlayan yeni nesil bir platformdur.

  Taleplerinizi kolaylıkla oluşturun İSG Sitesi ile ihtiyacınız olan tüm iş sağlığı ve güvenliği konusundaki alım işlemleri için talep oluşturarak teklifler toplayabilir, sizin için en uygun teklifi seçebilirsiniz.

  Yeni müşteriler için teklifler gönderin Sektörünüzdeki diğer firma ve bireysel kullanıcıların oluşturduğu açık taleplere teklif göndererek müşteri ağınızı genişletin. Firmanızın satış hacmini arttırın.

  [​IMG]
  www.isgsitesi.com
 2. Ömer SAYAR İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  90845
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  isgmoda iş güvenliği
  Yeni üye olanlara açılışa özel 45 TL anında hesapta ;)