1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Isgye uyulmadigindan isi biraktim bu tarz bi dilekce örneği var mı?

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Mahmut TUTUK tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    22 aralikta bi santiyede ise basladim ve calisma mesai saatlerine uymadigindan hemde isgye uyulmadigindan isi biraktim bu tarz bi dilekce örneği elinde olan varmi rica etsem SAYGILARIMLA
  2. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126698
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EPY
    deneme süresindesin zaten ;) iş vereni denedin ve sana uymadı ;) istifanı yaz çık ;)
  3. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sozlesme yapilmadigindan dolayi kararsiz kaldim ilk defa istifa vereceğim için aklima takildi bilgileriniz ıçin tskler
  4. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126698
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EPY
    istifa etmek istiyorum dersin. boş bir kağıt ve kalemle halledersin. dert etme (:)
  5. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tsk ederim anladm
  6. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    deneme süresini doldurmadan çıkacağın için sebep gösterneme gerek yok.

22.12.2014 tarihinde başladığım iş yerinizden 27.12.2014 ten geçerli olmak üzere istifamın kabulunu rica ederim. bitti.
  7. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Peki bunu yazdigim zaman 6 gunluk ücreti alabilecekmiiyim eğer vermese sikayet yoluyla
  8. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    6 günlük sigortan yatmışşsa isteyebilirsin, değilse uğraşma, sana sadece sorunu kalır. Bu deneme süresi içinde yetkili imza kullanmadıysan tabi.
  9. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sigortam yatmis hicbiryerede imza atmadim
  10. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Seni tebrik ederim cesur davranışından dolayı.
    Para kazancam diye müteahhitin kusurlarını görmezden gelen buna rağmen işe devam eden artı ben iş güvenliğini uzmanlığını çok iyi yapıyorum diyen bir sürü avanak var.
  11. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ekte Personel İşten Çıkış Talep Formu sana uygun olduğunu düşünüyorsan değerlendirebilirsin.
    İş sözleşmesinin personel tarafından sona erdirilmesi kısmında istifa ve diğer kısmını doldurmak ve ...... maddelerin söz konusu olması halinde ve diğer durumlarda açıklama kısmına nedenini yazarsınız.İş güvenliğinin önemsizleştirilmesi, hayati tehlikelere göz yumulması, uyulmayan çalışma saatleri vb. Yine de en güzeli Sosyal Güvenlik konusunda danışmanlardan bilgi sahibi olmandır.Yazdıklarımı sadece fikir vermek maksatlıdır, bilginiz olsun..

Ekli Dosyalar:

12. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tsk ederim murat kardes kismeti veren Allah kimseye muhtac degiliz
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Aralık 2014 ---
    Bencaglayan kendimce bi dilekçe yazdim santiye sefine imzalattim bakalim ucretimi alamazsam sikayet edecem
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Aralık 2014 ---
    Cok tsk ederim bencaglayan bilgilerin ve yardimlarin icin sagol
  13. EMİNE ÜNAL İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32566
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben de cıktım 4aylık bi çalışma donemınden sonra iş güvenlikçiyiz ama firmaya anlattıklarımızı kendimiz uygulamıyoruz osgb.lerin hepsi böyle değildir umarım. istifanı yaz cık sorun olmuyo
  14. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Istifami yazdim ciktim bir haftalik ucretimi alamadim onun icinde sikayet etcem rahat birakmiyacam o firmayi
  15. Gülşah CAN Sofuoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    123456
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu tur adamları sıkayet edıp buyuk meblalarda cezalar odettırıp uyması gereken kurallara uyup uygulamadıkları için burunlarından getırtemez mıyız? ... yoksa yapılacakların hepsı bu mu ..:eek: ıstıfa et al paranı cık o da ne halı varsa gorsun...içim içimi yer benım ya boyle bır durumda:sinir:
  16. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kardes sikayet etmeyecegimi etmedigimi nerden biliyosun sadece derdim para olsa emin ol istifa etmezdm ve işe bu kadar ihticim varkeb
  17. Gülşah CAN Sofuoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    123456
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır sızı sınırlendırmek ıstemedım.. ben daha yenıyım 27 aralık sınavına gırdım bılmedıgımden sordum yasadıgınız durum cok sınır bozucu gercekten
  18. Mahmut TUTUK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Pardon ben yanlis anladim amacimiz is guvenligi ama isverenin amaci para maalesef şikayet etcem bakanlik dikkate alirmi bilmem ama benim vicdanim rahat ins benden sonra giden uzman bunlari yasamaz yasarsada goz yummaz