1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iskele kalıp fuarı seminer programı

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Mahmut Cihan tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

  Değerli arkadaşlar, meslektaşlarım;

  12- 15 şubat 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde (Yeşilköy) 4.Uluslararası İskele ve KalıpEndüstriyel Yapı
  Teknolojileri Fuarında (Scafform Expo) düzenlenecek tüm etkinliklerin listesi ekteki gibidir. 12-13 Şubat tarihleri arasında

  gerçekleşecek olan “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ZİRVESİ” programın da, şahsım, İSGDER yönetici ve üyeleri de

  gerçekleştirecekleri eğitimlerle katkı sağlayacaklardır. Ayrıca, 9.Salon, 121 A nolu alanda standımız yer alacaktır.

  İş kazaları ile maalesef sürekli gündeme gelen ülkemizde, iş güvenliği konusunda samimi ve sağlam adımlar atarak, Güvenlik Kültürünün oluşumunu hep birlikte inşa edeceğimize inanıyoruz.

  Katılımlarınız ve teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.
  İSGDER Yönetimi

  Ekli Dosyalar: