1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iso 9001 belgesinin firmaya etkisi nedir ?

Konusu 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001)' forumundadır ve Hijyen tarafından 22 Mart 2019 başlatılmıştır.

 1. Hijyen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Her zaman denir Almanlar şöyle iyidir böyle iyidir derler

  Almanların bu kadar iyi olmasının sebeplerinden bir tanesi de kalite sistemlerini , fabrikayı kurmadan önce , sistemi kurarlar yani ISO 9001 kalite sistemini
  İş de kurulan bu kalite sistemi yani ISO 9001 Sistemine göre fabrikayı inşa ederler ve ona göre sistemi kurar ve işletirler.

  Ama maalesef ki ülkemizde bu şekilde devam etmez işler , ilk önce fabrika veya işletme kurulur araştırma tam olarak yapılmadan
  hatta bizde belge almak için bile aman bizi yormayın sadece bazen olur ki maalesef biz denetçileri zamanlarını harcayan biri gibi görürler.

  iş de bu yüzden dir ki bir alman fabrika gibi sanayimiz olamıyoruz.

  ISO 9001 Belgesi için arayınız https://lokmancert.com/iletisim/