1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul(avrupa yakası)'da staj yeri aramaktayım,yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve atahanercan tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. atahanercan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba.Şu anda İSTANBUL(AVRUPA YAKASI)'da C sınıfı İSG kursuna başladım ve kurs sonunda gideceğim bir staj yeri aramaktayım.Yardımcı olursanız sevinirim.

  atahanercan@yandex.com.tr
  0534 450 16 46
 2. jeonurdan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba. İstanbulda gitmekte olduğum C sınıfı İSG kursunu cuma günü bitireceğim. 3 mart 2013 te staja başlamam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  nurdan_atas45@outlook.com
  Nurdan Ataş
  Jeoloji Yüksek Mühendisi