1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul-ohsas 18001 iş sağliği ve güvenliği baş denetçilik eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve savas07 tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

İSTANBUL-OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAŞ DENETÇİLİK EĞİTİMİ
Başlangıç Tarihi: Dec 23, 2013 09:00 PM
Bitiş Tarihi: Dec 26, 2013 09:00 PM
Saat Dilimi: Europe/Athens +02:00 EET

Yer:
ADELA HOTEL
Londra Asfaltı No: 38 Şirinevler
İSTANBUL

Gönderen: savas07

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 3
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
Etkinlik için Oy kullananlar "Evet": 3
Etkinlik için Oy kullananlar "Belki":

Etkinlik için Oy kullananlar "Hayır":
  1. Seda Memiş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22570
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞUAN ÇALIŞMIYORUM
    peki bu eğitimi almak için aranan belli şartlar varmıdır ?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Kasım 2013 ---
    Birde ya lütfen yanlış bir soru yöneltiyorsam kusura bakmayın ben c belgesi aldım uzman oldum b sınavına pirim gün sayım tutmadı belge evde benimle yatıyor ve maddi anlamdada bu belge için 2 milyarı geçgin para harcadım başvurmadığım yer kalmadı halen evdeyim hiçbir işe yaramadı açıkçası umudum çok kırıldı bu belgeyi alırsak bana ne gibi bir artısı olacak onu merak ediyorum
  2. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Belli bir kistas yok ama biz etik olarak en az 2 yillik universite mezunu olma sarti ariyoruz...Ohsas bas denetcisi oldugunuz zaman firmalara Ohsas kurulumu yapabilir veya bir denetim firmasinda ise baslayarak denetimler yapabilirsiniz
  3. Seda Memiş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22570
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ŞUAN ÇALIŞMIYORUM
    peki biz bu duyuruyu konya için yani forum üzerinden yapamazmıyız birde ben eşimle birlikte alacak olursam ekstra bir indirim olur mu acaba ücret yine 1000 tl midir
  4. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Ben daha onceden buradan duyuru yaptim,, Hangi ilde olursaniz olun, , dunyakalite@gmail.com adresine isim, soyisim, cep tel numarasi, bulundugunuz il ve adres bilgilerinizi mail olarak gonderin, on kayitlari yapalim, yeterli sayiya ulasildigi anda tarih belirleyip egitimi acalim dedim..Bu sozlerim hala gecerlidir...
  5. İsmet Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    42668
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU
    Erkan bey, bu eğitimi Trabzon yada Rize de yapma şansımız yokmu...15 kişi bulamazmıyız...Kamu da olduğumdan İstanbul biraz zor gibi...
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Olabilir..Sınav sonrası düşünülebilir..
  7. emrah taş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu eğitimi almak için önceden denetçi eğitimi almış olmak gerekiyor mu?
  8. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Öncesinden Ohsas temel eğitimi almış olmanız gerekmektedir,,ama onu da biz hediye olarak sağlıyoruz...
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  10. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Savaş bey ben konyadayım ve izindeyim şu an . Biliyorsunuz değil mi? :D
  11. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    isterseniz size bireysel de açabiliriz orada,,sıkıntı yok... :)))
    ama en azından yanınıza bir kaç kişi bulma şansınız olursa ciddi anlamda hazır oradayken belgelendirelim sizleri..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Aralık 2013 ---
    Değerli arkadaşlar,,yoğun bir şekilde 21 aralık sınavına hazırlanıyorsunuz ama bu arada da 23 aralıkta sizler için açtığımız OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Baş Denetçilik Eğitimi için kayıtlarınızı yaptırınız ki eğitim günü için katılımcı sayımızı belirleyebilelim...Kayıt için lütfen dunyakalite@gmail.com adresine isim,soyisim,,tel numaranız,tc kimlik numaranız,adres ve vesikalık fotoğrafınızı göndermeniz gerekmektedir...
    sevgi ve saygılarımızla
  12. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Seda Memiş hanım ve eşi var işte. Birkaç kişi daha lazım sanırım?
  13. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Konyada en az 5 kişi olabilirseniz akşamları özel sınıf açarak bu işi halledebiliriz diye düşünüyorum..
  14. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Bak bu bize sunulan değerlendirilebilinecek bir fırsat aslında Sn Seda Memiş
  15. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar,açmış olduğumuz bu eğitimle ilgili yeterli kayıt yapılmadığından dolayı eğitimi iptal ediyorum..Kayıt yaptıran arkadaşların ön ödemeleri pazartesi günü kendilerine ulaşılarak iade edilecektir..Bundan sonra talepler doğrultusunda eğitim açılacaktır..Eğitim almak isteyen arkadaşlar olursa mail adresimize gerekli bilgiller ile birlikte müracaat ederlerse değerlendirilip yeterli sayıya ulaşılınca eğitim açılacaktır..

Sevgi ve saygılarımızla
  16. Seyitaliyavuz1989 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    konyada eğitim açılması benide mutlu eder, eğer böyle bir talep olursa ben kesin listede olurum
  17. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar,KONYA da en az 5 kişi olursanız size özel istediğiniz baş denetçilik eğitimini açarım..Başka iller için en az 15 kişi gerekiyor..Konyada eğitime katılmak isteyen arkadaşlar Sayın Sait AKTAŞ ile irtibata geçerlerse orada toparlanıp bana bildirildiğinde istediğiniz tarihte istediğiniz eğitimi açabiliriz..
  18. asliyilmazisg İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    aslıhan danışmanlık ltd şti
    son fiyat nedir?
  19. savas07 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Son fiyat,yazılı olan fiyattır..İlginize teşekkür ederim..
  20. ŞALE ALTINSOY İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    slm..doktorlara bu eğitimin katkısı var mı?