1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul ve ankara arasındaki işyeri hekimi ücret farkları

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Serkan Kafadar tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan Kafadar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    ben hala anlamakta güçlük çekiyorum. istanbuldaki bir hekim nasıl ankaradakinin 2-3 katı kadar kazanabilir.

istanbuldan işyeri hekimliği için teklif aldım 14000 TL. ama ankarada meslektaşlarımın hala 6000 TL gibi maaşlara çalışması hayret verici.
    başka bir ilanda istanbulda osgb açılması ile 12000 net karla çalışacak işyeri ortak aranıyor.

not: neden ankarada ısrar ediyorum derseniz, eşim ankarada asistan hekim. uzman olmasına 2 yıl daha var. yoksa 1 sn düşünmem soluğu istanbulda alırım.
  2. 14000 İstanbul?
  3. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  4. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Saat olarak ne gibi ücretler talep ediliyor. ?
  5. Serdar AKGÜL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    A Sınıfı İş Güvenlik uzmanıyım. Çeşitli şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında çalıştım. Ankara iline yerleşme planım bulunmaktadır. Yeni gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kariyer hedefi olan OSGB kurmak isteyen güvenilir, Ankara İlinde ikamet eden/edebilecek İŞ HEKİMİ belgesi bulunan ortak arıyorum. İlgilenen arkadaşların aramalarını bekliyorum. Serdar AKGÜL 0 (549) 742 45 14
  6. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Diğer sağlık personelinde de aynı durum geçerli. Ankara'da çalışılan ücret her zaman İstanbul'da ki ücretten oldukça az.
  7. Oktay Yanık İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    760
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Firma / Kurum:
    Özel Kurum
    Nasıl bir piyasadır bu böyle 14000 rakamı nasıl bir firma teklif etti? Kategorisi yaptığı iş nedir merak ettim doğrusu ?