1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Istanbul'a kar uyarısı!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 17 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Ülke genelinde yağışlı hava hafta sonuna kadar sürecek. Cuma günü ise kar ve karla karışık yağmur geliyor.

  Yağışların; öğle saatlerinden itibaren Muğla çevrelerinde, akşam saatlerinde Antalya'nın doğu ilçeleri ve Hatay çevrelerinde, gece saatlerinde Hatay, Osmaniye, K.Maraş, Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır ve Elazığ çevrelerinde kuvvetli olmak üzere, Trakya, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeyi ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar, Ülkemizin güney kıyılarında gökgürültülü sağanak, diğer yerlerde yağmur ve sağanak şeklinde olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kuvvetli olmak üzere, iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

  SICAKLIKLAR ARTIYOR
  Hava sıcaklığı Batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı bekleniyor.
  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

  Öğle saatlerinden itibaren Muğla çevrelerinde, akşam saatlerinde Antalya'nın doğu ilçeleri (Alanya, Manavgat, Gazipaşa ve Serik) ve Hatay çevrelerinde, gece saatlerinde Hatay, Osmaniye, K.Maraş, Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır ve Elazığ çevrelerinde sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel ve su baskını, görüş mesafesinde azalma, deniz ve kara ulaşımında aksamalar vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

  BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI
  Gece ve sabah saatlerinde Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kuvvetli olmak üzere, iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi beklendiğinden başta sürücüler olmak üzere ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

  BÖLGELERDE HAVA DURUMU:

  MARMARA:
  Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışlar genellikle yağmur ve sağanak, Edirne ve Kırklareli'nin yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

  EGE:
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, öğle saatlerinden itibaren Muğla çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  AKDENİZ:
  Parçalı çok bulutlu, batısı ile zamanla bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı, kıyı kesimlerinin gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Akşam saatlerinde Antalya'nın doğu ilçeleri (Alanya, Manavgat, Gazipaşa ve Serik) ve Hatay çevrelerinde, gece saatlerinde Hatay, Osmaniye ve K.Maraş çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  İÇ ANADOLU:
  Parçalı ve çok bulutlu, batısı ile zamanla bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bölgenin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar, güneyi ile zamanla kuzeybatısında yağmur ve sağanak şeklinde olması bekleniyor.

  BATI KARADENİZ:
  Parçalı çok bulutlu, batısı ile zamanla bölge genelinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

  ORTA ve DOĞU KARADENİZ:
  Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde Gümüşhane ve Bayburt çevreleri, öğle saatlerinden sonra Orta Karadeniz ile gece saatlerinden itibaren bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur, Çorum çevrelerinin yüksekleri ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor

  DOĞU ANADOLU:
  Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde Erzincan, Tunceli, Erzurum ve Van çevreleri, akşam saatlerinden itibaren batısı, gece kuzey ve batısı ile Şırnak ve Bitlis çevrelerinin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; gece saatlerinde Elazığ çevrelerinde kuvvetli olmak üzere genellikle karla karışık yağmur ve kar, bölgenin güneybatısında yağmur şeklinde olması bekleniyor. Bölge genelinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

  GÜNEYDOĞU ANADOLU:
  Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Gaziantep ve Kilis çevrelerinin, akşam saatlerinde batısı, zamanla bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların gece saatlerinde Gaziantep, Kilis, Adıyaman ve Diyarbakır çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.