1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul'da c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım (biyolog) iş arıyorum.

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Burçin Can tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Burçin Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbul'da C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım (biyolog) iş arıyorum.
  2. ali erol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hangi bölgede iş arıyorsunuz?
  3. Burçin Can İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86626
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belirli bi bölge yok fakat ben avrupa yakasında ikamet ediyorum tabi bu tarafta olursa daha iyi olur
  4. ali erol İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    8971
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    anlıyrm. peki umarım istediğiniz gibi güzel bi iş bulursunz
  5. ahmet özyılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    öz geçmişinizi a.ozyilmaz@atilimosgb.com adresine gönderebilir misiniz. 0506 869 33 68 telefonumdur.
  6. Sinan Yüce İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar,
    Yazılım firmamıza yeni mezun, sertifikasını almış ya da alma sürecinde yer alacak eğitim-destek uzmanı arayışımız var. Önceliğimiz bu tür forumları takip edenler olduğu için burada paylaşıyorum:
    http://www.isges.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/
  7. rosales İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş bulabildiniz mi?