1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul'da ikamet eden iş güvenliği uzmanları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Onur Özbay tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Özbay Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İstanbul'da ikamet eden ve iş arayan A/B/C sınıfı iş güvenliği uzmanı arkadaşlarla iletişim halinde olursak bana gelen uzman taleplerine arkadaşlarımızı yönlendirebilirim.
  2. Sibel.SEMİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba
    Kimya Mühendisi-C sınıfı uzmanım, yüksek lisans yaptım, aralık sınavını bekliyorum.
    Görüşmek üzere
  3. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    69070
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba
    c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.plastik fab. uzmanlık yapıyorum ama daha uygun iş olursa değiştirmeyi düşünüyorum.anadolu yakasında ikamet ediyorum.
  4. ali rıza arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı Isg uzmayim gebzede ikamet ediyorum aliarslan30@hotmail.com şantiyede çalışıyorumama ayrayrılmayı düşünüyorum bir fabrika bulursam ayrilirim
  5. Onur Özbay Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar benim mail adresim isgonur@gmail.com cv lerinizi göndermenizi rica ediyorum. Ben de ilgililere ileteceğim.
  6. Sami Aşkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98293
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    BÜTÜN İŞ İLANLARI İSTANBULDAN GELİYOR BİZ ANADOLUDA AÇ KALDIK DESENE
  7. denizözgür İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    34393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Beşiktaş b sınıfı igü. Çalışıyorum ancak teklifleri değerlendirim.
  8. Onur Özbay Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sami Bey siz sanayinin merkezindesiniz. Gaziantep bu konuda son derece gelişmiş bir ilimiz. İnşallah siz de yakın zamanda dilediğiniz çalışma alanına ulaşırsınız.
  9. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sektör isg
    180 den fazla boş saatim var, kısmi süreli işlerde osgb ye rekabet edecek ücretlere çalışıyorum. Avrupa yakasında uzak yakın büyük küçük demeden dolaşıyorum zaten, tam zamanlı çalışmak bana uzak biraz. İnşaat hariç hemen her sektörde deneyim var sonra rutin yaptığım iş zaten halihazırda İstanbul da piyasaya risk değerlendirmesi, adp, pkd hazırlamak.
  10. Özlem Altunbezel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62184
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba mustafa bey, c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım henüz deneyimim yok ama bir muhasebeci arkadaşım bana 20 iş yerinin işini verebileceğini söylüyor bunların risk değerlendirmeleri yapılmış. ben ne yapacağımı bilmiyorum tecrübenizden yararlanmak isterim bu konuda bana bilgi verebilir misiniz, teşekkurler
  11. Arif Atila Kulak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96050
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Adım arif atila kulak, Gemi makine mühendisiyim. Muhtelif imalat (makine imalatı, hidrolik) sektörlerinde ve son yıllarımda ise gemilerde vardiye mühendisi olarak yıllarca çalıştım. 1990 yıldız teknik mezunuyum. İSG uzmanlığı A belgemi yeni aldım. Bir belediye şirketinde makinist olarak tekenelerin kontrolünü yapıyorum. İşim rahat fakat bana zayıf kalıyor. Cumartesi, pazar tam gün ve her gün akşamları ise 17.00 den sonra müsaitim. Bu meslekte kendimi geliştirmek istiyorum. Ek iş olarak çalışmaya başlamam en uygunu görünüyor ayrıca ihtiyacım da var. Dışarıdan ek iş olarak bu hizmeti verebileceğim firmalara nasıl ulaşabilirim. Farklı çalışma seçeneklerini de düşünebilirim. Bir devlet hastanesinde çalışan doktor bir arkadaşım da bana doktoru dert etme, istediğin zaman hallederiz demişti. Hiç biri olmasa bile sizin bu güzel sitenizi takip ederek kendimi geliştirebilirim.
  12. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kısmi süreli işlerde osgb ye rekabet edecek ücretlere çalışıyorum. Avrupa yakasında uzak yakın büyük küçük demeden dolaşıyorum zaten, İnşaat dahil hemen her sektörde deneyim var sonra rutin yaptığım iş zaten halihazırda İstanbul da piyasaya risk değerlendirmesi, adp, pkd hazırlamak. İstanbul bölgesi ve Trakya bölgesi uzak yakın demeden kısmi süreli çalışmaya açığım.
  13. sadeist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  14. Arif Atila Kulak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96050
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Zaim kardeş tebrik ederim. Haftasonlari veya akşamlari17 00den sonra icin bir iki firma bağlayabilrmiyim sence. Nasil çalışiyoruz, bizi bir iki gün sigorta ermeleri hukuksal olarak yetiyor mu? Fatura istenirse ne yapmaliyim, fatura illa osgb den mi olmali, başka osgb olmayan Bir şirketten fatura verebilirmiyiz.
  15. Zaim Zengin Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Tekirdağ
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arif Bey tam zamanlı bir yerde çalışıyor musun. Birde 17 'den sonra çalışmanı kabul edecek firma bulabilir misin.
  16. Hüseyin Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97127
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A sinifi is guvenligi uzmaniyim. Haziran 2014 te belgeyi aldim. Istanbul and. Yakasinda ikamet ediyorum. Egitim sektorunde calisiyorum. Igu deneyimim yok, maden muhendisiyim. Kismi sureli Ptesi gunleri calisabilirim. Tavsiye eder misiniz.
  17. turgay.soydas İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46064
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. Makine mühendisiyim. Bireysel olarak çalışıyorum. Talep olursa, İstanbul Avrupa yakasındaki firmalar ile çalışabilirim...
    ( turgay.soydas@mmo.org.tr )
  18. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126698
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EPY
    Merhabalar,

Halen çalışıyorum ama cazip teklif olursa İstanbul ANADOLU yakasında çalışabilirim.
    Kadıköy Merkezde ikamet ediyorum. Çevre Mühendisi ve C sınıfı İSG uzmanıyım.
    2 yıllık tecrubem var. İSG yüksek lisans öğrencisiyim.

İnşaatlarda tam zamanlı yahut SEÇ sorumlusu olarak bir fabrikada çalışabilirim.

Saygılar.
  19. Ahmet Serhat İçmeli İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    40686
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Buyruk Group Sosyal Hizmetler
    Merhabalar meslektaşlar...

C sınıfı İSG uzmanıyım. Kimya Mühendisiyim. Bir Sosyal Hizmetler firmasında Uzmanlık yapıyorum. Kartalda ikamet ediyorum. Tuzlada çalışıyorum. Şuanlık işimden memnunum. Biraz karmaşık bir yapıda olsa da işim alışmaya çalışıyorum.
  20. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İsg deyince ufukta hiçbirşey netlesmiyor nedense. Herşeyi flu görüyorum bugün