1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istanbul'da ikamet eden iş güvenliği uzmanları

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Onur Özbay tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. m. murat keçeci İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  115165
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Aralık 2014 sınavında yeterliliğimi edindim. Tecrübesizim. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum, fakat Gebze ve Kocaeli olmak üzere, İstanbul Avrupa yakasında da ikamet etmeye uygunum. OSGB ile çalışmak önceliğim. fakat tam zamanlı olarak İSG Uzmanı olarak da çalışmak isterim. muratkececi1984@gmail.com
  Saygılarımla

  Ekli Dosyalar:

 2. Mustafa ERSÖZ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100107
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İstanbul
  Merhaba arkadaşlar;

  B Sınıfı iş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahibim. Tam zamanlı olarak çalışmakta olduğum işime ek olarak tehlikeli ve/veya çok tehlikeli sınıfa giren işlerde uzmanlık faaliyetlerini yerine getirmek istiyorum. İlgili özgeçmişime ulaşmak için buraya tıklayınız.

  İyi çalışmalar

  Ekli Dosyalar:

 3. Serdar PATAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  80835
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Ben şunu merak ediyorum, İstanbulda ikamet edenlerden kaç kişiyi yönlendirmiş acaba???
 4. Hüseyin Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  97127
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Buraya yazdigi icin is baglayan var mi, merak ediyorum gerçekten.