1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istihdamı zorunlu personel ve iş güvenliği uzmanlığı

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhaba arkadaşlar,

  Bir firmada istihdamı zorunlu personel olarak çalışıyorum. İstihdamı zorunlu personelin tam zamanlı firmada gözükmesi gerekiyor. Benim firmada isg katipte 12 saat çalışmam çıkıyor nasıl sigortalı olmam gerekiyor bana acil yardım eder misiniz? Benim aklıma tam zamalı 180 saat firmada istihdamı zorunlu personel olarak çalışmak geriye kalan 37 saatte iş güvenliği uzmanlığı olarak görev yapmak geliyor.
 2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  Hayır 180 saatin içinde sayılır.
 3. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Yani böyle bir durum uygun sayılmaz mı ?
 4. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  siz orada zaten tam süreli çalışıyorsunuz, oradan sigortanız yatıyor dolayısı ile isgkatip'ten aylık çalışma süreniz kadar görevlendirildikten sonra geriye hiçbir prosedür kalmaz.