1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Istinat duvarı çöktü, iki işçi böyle öldü!

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İstinat duvarı çöktü, İki işçi böyle öldü!


  videoizle-1.png
  Geçtiğimiz aylarda İtalya'nın Comacchio kentinde bulunan köprü şantiyesinde feci bir kaza yaşanmıştı. İki işçinin ölümüyle sonuçlanan dehşet verici kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Lepri vadisinde bulunan inşaat alanında 4 metrelik istinat duvarının çökmesi sonucu şantiyeyi sular basmıştı. Tam o esnada çalışma yapan 53 yaşındaki Fabrizio Veronese ile 56 yaşındaki Guglielmo Bellan isimli iki işçi tonlarca suyun altında kaldı. İşçilerin cansız bedenini ise 15 metre derinlikte bulabildiler.

  KAYNAK