1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Istirahat raporları

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İşyeri hekimleri 2 gün istirahat raporu verebiliyor,
  acaba 2 gün hastane acil servisinden rapor alan personel ,2 günlük rapor sonrası işyerihekimine geldiğinde tekrar rapor verebilir mi , ya da peşpeşe 2şer günlük raporlar verebilir mi
 2. trapezuslu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Verir diye biliyorum. Ama hiç bir 2 günün ücretini alamazsınız. Sgk 3. günden itibaren ödemeye başlıyor (iş kazaları istisna)
 3. Gizem Bir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkürler