1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Itü'yü yasa boğan ölüm!

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Okulun merdivenlerinin trabzanlarından kaymak isterken dengesini yitiren ve yedi metre yükseklikten düşerek ağır yaralanan İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği 1. sınıf öğrencisi Onurcan Coşar hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.
  İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği 1. sınıf öğrencisi Onurcan Coşar, okulun merdivenlerinin trabzanlarından kaymak isterken dengesini yitirdi. Yedi metre yükseklikten düşerek ağır yaralanan Coşar, bir haftalık yaşam mücadelesini kaybetti. Dün gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

  7 metreden düştü

  İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü'nde öğrenim gören Maden Mühendisliği 1. sınıf öğrencisi Onurcan Coşar, 20 Aralık cuma günü merdiven trabzanlarından kayarken dengesini kaybederek yedi metre yükseklikten düştü. Yabancı Diller Yüksekokulu binasının içinde gerçekleşen kazanın ardından, Onurcan Coşar hemen hastaneye kaldırıldı. Hastaneye geldiğinde bilinci kapalı olan Coşar, yoğun bakıma alındı. Ancak burada yapılan tüm müdahalelere rağmen 28 Aralık Cumartesi günü hayatını kaybetti.

  Üniversiteyi yasa boğdu

  Coşar'ın arkadaşları üzücü olayın ardından yasa boğulurken, üniversitenin Taşkışla Kampüsü'nde Coşar için anma etkinliği düzenlendi. Coşar'ın naaşı dün düzenlenen cenaze töreninin ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.

  Habere ulaşmak için


  Genç Meslektaşımızın ailesine baş sağlığı dileriz.