1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Italyanca kursu

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve italyancakurs tarafından 15 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. italyancakurs İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İtalyanca öğrenmek hayatınız için alacağınız anlamlı kararlardan biridir. Modern Latince olarak da bilinen İtalyanca, alfabetik özellikleri bakımından Türkçe'ye benzediği için öğrenilmesi kolay bir dildir. Burada dikkat etmeniz gereken, İtalyanca kursu seçimidir. Doğru kursu tercih ederseniz, hem zamanınız boşa gitmeyecek hem de dünya çapında büyük önem taşıyan bu dili öğrenmiş olacaksınız.


  İtalyanca öğrenirken dilin mantığını ve ülkenin kültürünü tanıyabileceğiniz bir kursa gitmeniz eğitimi başarılı kılar. Gramer eğitimine eş zamanlı olarak konuşma pratikleri yapmanız, kendi temponuza en uygun saatlerde eğitim almanız da İtalyanca'ya adapte olmanızı kolaylaştırır. İtalyanca bilgisi turizm, seyahat, eğitim, ithalat, ihracat, tasarım gibi sektörlerde apayrı bir yere sahiptir. Siz de hem geleceğiniz hem de iş hayatınız açısından size ekstra fayda sunacak bir eğitim ile hayatınıza renk katmak isterseniz İtalyanca öğrenebilirsiniz.
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Reklam için izin aldınız mı ?