1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Itiraz dilekçe sonocu belli olan varmı?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve subahan ilter tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. subahan ilter İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar yükseltme sınavı için itiraz dilekçesi sonucu belli olan varmı?benim itiraz dilekçem 27.01 de bakanlığa teslim oldu sonucu ne zaman belli olur?
  2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    En geç 30 gün içinde cevap alırsınız.

DİLEKÇE HAKKININ KULLANILMASINA DAİR KANUN

Madde 7 – (Değişik: 2/1/2003-4778/27 md.)

Türk vatandaşlarının ve Türkiye’de ikamet eden yabancıların kendileri ve kamu ile ilgili dilek ve şikâyetleri konusunda yetkili makamlara yaptıkları başvuruların sonucu veya yapılmakta olan işlemin safahatı hakkında dilekçe sahiplerine en geç otuz gün içinde gerekçeli olarak cevap verilir. İşlem safahatının duyurulması halinde alınan sonuç ayrıca bildirilir.
  3. Yalçın CEYLAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92080
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman

Ekli Dosyalar:

4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Geçen hafta perşembe günü itiraz dilekçemi göndermiştim. (23.01.2014)
    Ertesi gün dilekçem bakanlığa ulaşmış. (24.01.2014)
    Bugün itibarı ile baktığımda İSG Katip ekranında;
    itiraz sonuç.jpg
    yazmakta. Sınava girebiliyorum. Fakat gemide olduğumdan dolayı 23 Şubat sınavına girmeyi düşündüğüm de söylenemez. Artık bir sonraki sınava inşallah.
    Darısı diğer olumlu sonuç bekleyen arkadaşların başına.