1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izlemem gereken yol nedir???

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Kevser Semiz tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhabalar Öncelikle başarılı olan herkesi tebrik ederim.Hayırlı uğurlu olsun inşallah.Kazanamayan arkadaşlarda inşallah bir sonrakinde başarılı olurlar.
    Kafama takılan yükselme hakkını kullanıp kazananların izlemesi gereken yol nedir.Yani ne kadar üctet yatıracağımızı ve ne zaman yatırmamız gerektiğini net olarak anlayamadım bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.Teşekkürler
  2. Murat Babayigit İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Önce 413 TL ziraat bankasına yatırıyorsunuz.
    Sonra dekont aslı, mezuniyet belgesinin kurstan onaylı fotokopisi, eğitim katılım belgesi aslı ve kurstan alacağınız dilekçeyi doldurup kursunuza teslim ediyorsunuz. Sonra isg katipten numaranız belli olunca isg hizmeti verbilirsiniz
  3. Kevser Semiz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37780
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bu işlemleri ilk belgeyi almamda yapmıştım şimdi tekrar mı yapmam gerekiyor ?
  4. Sertifika yükseltme sınavında başarılı olanlar için Bakanlık duyuru yapacaktır.
  5. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Henüz ne yapılacağı tam belirlenmiş değil. Sadece Ziraat Bankasından sertifika yenileme bedeli yatırılarak gerekli müracaat yapılacak şeklinde bir açıklama yaptılar (170). Sınav müracaatlarıyla çakıştığı için yine afalldılar/çuvalladılar. Konu hakkında duyuru bir kaç gün içinde yapılacakmış. Beklemeye devam...
  6. Bakanlığın süreci iyi yönettiğine inanıyorum,
    Bu bir geçiş sürecidir, elbette aksayan yönleri olacaktır,
    mevcut imkanlar dikkate alındığında
    Bakanlığın özveriyle çalıştığını değerlendiriyorum.