1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izmir, aydın, manisa c sınıfı isg uzmanı

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Arda TEKER tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Arda TEKER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı İsg Uzmanıyım. İzmir, Aydın, Manisa'da iş arıyorum.

Arda TEKER
    505 584 96 22
    ardateker@gmail.com
  2. Aykut İNCE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hocam izmirde iş yok. fiyatlar çok aşağıda. manisada şansın olabilir...
  3. Arda TEKER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öyle gözüküyor, siz de izmirde misiniz?
  4. Aykut İNCE İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet. izmirde bireysel çalışıyorum. Osgblere karşı direnen birkaç kişiden biriyim diye biliyorum.
  5. Mustafa Fevzi TERYAKİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Adamlar mühendise 1000 lira maaş teklif edebiliyorlar. Dayanak noktalarıda mantıklı; Fizik ve Kimya mezunları dersanelerde 600-700 liraya çalışıyor, ben 1000 lira verince kabul ediyor...
  6. Berna oğuzer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Ekim 2013 ---
    DİKİLİDE BULUNAN SERAMIZA İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI GEREKMEKTEDİR.İLGİLENEN ARKADAŞLAR AŞAGIDAKİ MAİL ADRESİNE YAZARLARSA SEVİNİRİM.berna.oguzer@cakir.k12.tr

teşekkürler
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  8. ilkokul mezunu,yemek dağıtan kepçeciye 1100 tl maaş veriyorduk o ne olacak peki???
  9. görkem demirörs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla arkadaşlar direnin direnebildiğiniz kadar ben fizik mezunuyum kendi çabalarımla çalışıyordum kucuk ısletmelere rısk analızı satuıyordum sımdı bır fırmada ıyı bır ucrete calısıyorum osgb lere karsı dırenelım bu dırenısın sonucu olarak herkes hakettıgı maaşa çalışacak inanıyorum ....
  10. Arda TEKER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tekrar aramaya başladım, bilginize
  11. Turgut Pınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21507
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba
    İzmirde yakınım A Sınıfı İş aramakta.Osgb istemiyor. Desteğinizi için şimdiden tşk
  12. onur taşçı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53910
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar bende bireysel olarak çalışıyorum izmirde c sınıfıyım ve sizlere bazı sorularım olucak şirketlerle isg katipten sözleşme yaptıktan sonra 1 saat çalışacağım yerle bile 1 gün sigorta yaptırılması gerekiyo demi ve bu sigorta ne üzerinden yapılacak yani anlaştığımız ücretten mi neye göre bi aydınlatırsanız sevinirim??
  13. kerem gümüş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68464
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bugün kariyer.net'te isg uzmanlığı ile ilgili ilan yayınlamışlar.Daha ilk günü olmasına rağmen 1500-2000 başvuru almış.İş güvenliği uzmanı olmak için biraz geç kaldık galiba.

Osgb'lere gelince,neyse forumdan ban yemek istemiyorum bayramlık ağzımı açmayayım.

İzmir'deki işsiz isg uzmanı arkadaşlar yalnız değilsiniz.Çok doluyum gene karalarım arada birşeyler.Allah yar ve yardımcımız olsun...
  14. sağlık bakanlığı osgbleri iflas ettirecek gibi geliyor zaten bana
    ya ezel hanım kepçeci arıyosanız geliyim ben yemek bedava risk yok oh temiz iş :D
  15. bir kaç catering firma ismi verebilirim size :)))
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Şubat 2014 ---
    İzmir ,güzel memleketimde isg nin suyu çıkmış ben size söyleyeyim..bireysel çalışın derim .osgb lerden bişey çıkmaz ...
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 13 Şubat 2014 ---
    en düşük ücretten yaptırıyorum ben 35 tl