1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izmir ohsas 18001:2007 iş sağliği ve güvenliği yönetim sistemi başdenetçi eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve utkusaygi tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. utkusaygi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  ESSE BELGELENDİRME
  Amaç

  Katılımcılara kuruluşlarında OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek


  Katılımcı Profili

  OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’ni uygulamaya başlayacak olan veya uygulayan tüm sistem sorumluları, yöneticiler, danışmanlar, denetçiler ve denetçi adayları.

  Eğitim İçeriği

  Denetçi belgelendirmede IRCA’ nın rolü
  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisteminin amacı
  OHSAS 18001 standardı maddelerinin incelenmesi
  OHSAS 18001’in faydaları
  Risk değerlendirme
  Dokümantasyon
  Acil durum planları
  Mevzuat (Yeni İş Kanunu ve yönetmelikler dahil)
  Akreditasyon ve Belgelendirme
  Çalışanların yeterliliği
  Denetçi özellikleri
  Tetkikçi, baş tetkikçi ve tetkik edilenin sorumluluk ve faaliyetleri
  Denetime proses yaklaşımı
  Denetim planlama
  Açılış toplantısı
  Kanıt toplama
  Denetimi raporlama
  Kapanış toplantısı
  Örnek tetkik uygulamaları

  Süre: 4 Gün (09:00-17:30)
  Tarih: 12-13-14-15 ŞUBAT 2013
  Yer: 404 Sok. No:31 Varyant- İZMİR (Ece Kız Yurdu 50 mt. aşağısı)
  BOYÖZ AKADEMİ Eğitim Salonu

  Eğitmen: Kurs, sektörel deneyime sahip IRCA onaylı OHSAS 18001 Baş Denetçileri tarafından verilecektir.

  Eğitim Dili: Türkçe

  Sınav Dili: Türkçe

  Eğitim Ücreti: 750TL+ KDV (İkramlar ve eğitim notları ücrete dahildir.)WORLD KARTA 6 TAKSİT İMKANI mevcuttur.

  Katılımcılar İçin Notlar:

  1. Dört günlük program, teorik eğitimler ve vaka çalışması sunumlarını içermektedir. Katılımcıların, potansiyel denetçiler olarak kendi yeteneklerini/bilgilerini, eğitim süresince, sorgulama ve cevaplama becerilerini geliştirerek, eğitmenlere göstermeleri gerekmektedir.

  2. Etkin ve verimli bir eğitim olabilmesi için, kurs bünyesinde spesifik bölümler için çok sayıda süre ayrılmıştır. Planlanan eğitim zaman tablosuna tam olarak uyacak şekilde, eğitim gerçekleştirilecektir. Kurs süresince, katılımcıların dikkatini dağıtabilecek cep telefonları, çağrı cihazları vb. cihazların kullanılması yasaktır.

  3. Katılımcıların değerlendirilmesinde aşağıda belirtilen, birbirinden bağımsız unsurlar bulunmaktadır, bir katılımcının belirtilenleri yerine getirmesi kursu tam olarak tamamlaması için gereklidir.
  - Kursun amaçları ile doğrudan ilgili olan, katılımcıların davranış ve performanslarının sürekli olarak değerlendirilmesi. Sürekli değerlendirme boyunca, katılımcılar tarafından zamanın uygun olarak kullanılması dikkate alınacaktır.

  - Katılımcıların, potansiyel denetçiler olarak kendi yeteneklerini/bilgilerini, eğitim süresince, sorgulama ve cevaplama becerilerini geliştirerek, eğitmenlere göstermeleri gerekmektedir. Her bir katılımcının; grup çalışmalarına, vaka çalışmalarına ve denetçi canlandırmalarına veya planlanmış sınıf aktivitelerinin bir parçası olarak gerçekçi sistem denetim vakalarına aktif olarak katılması zorunludur. Kurs süresinin en az %60’ı, bu tarz aktiviteler için kullanılacaktır.

  - IRCA tarafından hazırlanan, güncel haldeki sınav kağıtlarından bir tanesi kullanılarak gerçekleştirilecek, 2 saatlik yazılı bir sınav. Katılımcılar, en fazla 100 puan alabilirler ve başarı notu 70’dir.

  Katılım
  Kesin kayıt için eksiksiz olarak Eğitim Formunun doldurması ve banka dekontu ile birlikte dilara@kocaelibelgelendirme.com adresine eğitimden en az 10 gün önce mail gönderilmesi gerekmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan kesin kabul, kurs ücretini yatırma sırası dikkate alınarak yapılacaktır.

  Banka Bilgileri

  Alıcı: ESSE BELGELENDİRME
  IBAN: TR27 0006 2000 2120 0006 6705 44
  GARANTİ BANKASI İZMİT ŞUBESİ
  Açıklama: AD SOYAD, Katılacağınız Eğitim ve Şehiri belirtiniz.

  Erteleme
  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Esse Belgelendirme, Kartepe Belgelendirme ve UAC Mühendislik eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Erteleme ve iptal durumunda önceden ödenmiş ücretler için %100 eğitim ücreti iadesi yapılacaktır.

  İRTİBAT BİLGİLERİ:
  ESSE BELGELENDİRME
  DİLARA YALÇIN
  Tel/Faks: 0 262 500 00 72
  G.S.M: 0 533 930 55 39
  E-mail: info@kocaelibelgelendirme.com