1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"izmir" ohsas 18001 baş denetçi kursu (irca onaylı)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve utkusaygi tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Şubat ayı içerisinde IRCA onaylı Baş Denetçi Kursumuz Açılacaktır. Sınıflarımız en fazla 20 kişiden oluşmak zorundadır. Talebin yoğunluğuna göre ek sınıf açılabilir.

Detaylı Bilgi İçin;

0 545 828 41 41 - UTKU SAYGI
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kayseride iki arakadaş almak istiyorlardı,kayseriyede açmayı düşünüyormusunuz..
  3. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    orayı da planımıza aldık önümüzdeki günlerde onun ile ilgili de duyuru paylaşacağız muhtemelen. En kötü ihtimalle Ankara'daki eğitimlere dahil edebiliriz müsait olurlarsa
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hayırlısı bakalım bizim beklentimiz yok,bu eğitimleri ben çok önemsiyorum ve arkadaşlara tavsiye ediyorum..ama ESSE kurum olarakta arkadaşların mağdur olmamaları ve kalite bir eğitim vede sınavdan geçerek ırca onaylı baş denetçi sertifikalarını almalarını isterim..ohsa olmaz sa olmazımız..
  5. Betül Er İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Utku Bey,bu kursa kayıt yaptırma kriterleri nelerdir? İş tecrübesi gerekli midir? Ücret?
  6. buketdemir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ankaradaki kurs ne zaman ?
  7. yaşarsalur İSGforum Üyesi

bursada ne zaman
  8. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ankara'daki kurs hafta sonu olursa katılabilirim.
  9. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Özel olarak katılımcı şartı bulunmamaktadır.

OHSAS 18001:2007 Baş Denetçisi olmak isteyenler, yönetim temsilcileri, iş sağlığı ve güvenliği konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini denetlemek isteyenler. diye nitelendirebiliriz.

Ücretler 700 - 800 seviyelerinde planlanmaktadır ve eğitim gününe kadar elden ve ya banka yoluyla ister taksit taksit ister tek seferde ödeme şartı ile planlanmaktadır. Bunların dışında önerileriniz olursa değerlendirebiliriz.
  10. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME

Ankara için Ocak ayında OHSAS 18001 BAŞ DENETÇİ eğitimi planlarımız arasında mevcuttur. Gerekli katılımcı sayısı en az 10 - en fazla 20 şeklindedir. 10 kişinin altında eğitim gerçekleşirse fiyatlar çok yükselir. Bugün Türkiye genelinde 2013 Eğitim Planı için toplantımızı gerçekleştireceğiz ve ardından Eğitim Planımızı forumdan ve yenilenmekte olan web sitemizden duyurmaya çalışacağız. Taleplerin erken toplanması eğitim tarihini daha da yakın tarihlere almamızı etkiler.
  11. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Betül Hanım,

Lise mezunu değilseniz sıkıntı yok. Ancak Lise mezunu olup en az 5 yıllık iş tecrübeniz varsa yine sıkıntı olmuyor. Ortalama 700-800 TL civarlarında olması ve eğitim gününe kadar taksit taksit ya da tek seferde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Hangi il'den katılacaksınız?
  12. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    OHSAS 18001 BAŞDENETÇİ EĞİTİMİ
    ARALIK AYI 22-23 VE 29-30 CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİ OLARAK DÜZENLENECEKTİR. ücret : 650 TL + KDV
    KONTENJANIMIZ : 5 KİŞİLİK KALMIŞTIR.
  13. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    188450_334681156630234_123634859_n.jpg
  14. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
  15. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Utku Bey,
    Aydın da yaşıyorum .burada eğitim verecek misiniz.yoksa İzmir grubuna Şubat ayı için dahil olmak isterim.
  16. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    İzmir için ocak ayında planladıklarını. Aydın da yapabilmek için En az 10 kişiye ihtiyacımız olacaktır.
  17. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    teşekkür ederim..