1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"izmir" ohsas 18001 baş denetçi kursu (irca onaylı)

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve utkusaygi tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. isg_87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha önce 650 TL 'ydi. İZMİR farklı bir şehir olduğu için mi 750 TL oldu fiyat ? Her ille göre değişmeyecek herhalde bu fiyat ???

Bir de gittiğiniz yerde eğitim salonunu siz ayarlıyorsunuz değil mi ???
  2. isg_87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Daha önce 650 TL 'ydi. İZMİR farklı bir şehir olduğu için mi 750 TL oldu fiyat ? Her ille göre değişmeyecek herhalde bu fiyat ???

Bir de gittiğiniz yerde eğitim salonunu siz ayarlıyorsunuz değil mi ???
  3. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Eğitim Salonumuz ve Merkezimiz Kocaeli'de olduğu için sizler de taktir edersiniz ki maliyetler düşük oluyor. İl dışına çıktığımızda ise maliyetler haliyle artmış oluyor. Vermiş olduğumuz denetçi eğitimlerini denetlemek için eğitmen dışında bir denetçi de bulunuyor. Bu sebeplerden dolayı il dışı biraz olsun fark ediyor. Sadece İzmir değil tüm şehirlerde 750 TL olacak.
  4. isg_87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Peki gittiğiniz ilde eğitim salonlarını siz mi ayarlıyorsunuz ?
  5. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Eğer bildiğiniz bir yer varsa sizlerden destek alabılıyoruz. Ödeme bize ait.
  6. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
  7. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
  8. sevgay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    64972
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bazı sorularım olcaktı yardımcı olur musunuz?
    öncelikli olarak eğitim ile ilgili detay bilgi almak istedim ama maalesef içeriği dışında pek bilgi alamadım. söz konusu eğitim sonrasında başarılı olarak sertifika alındığı taktirde çalışma alanları nasıl? yani isg uzmanlığı gibi piyasada serbest mi çalışıyorsunuz yoksa çalıştığını işletme içerisinde mi söz konusu hizmeti veriyorsunuz?
    piyasada serbest çalışıldığını varsayalım...bu durumda talep nasıl, yani şu anda piyasada isg uzmanlığı gibi çok fazla başdenetçi olduğunu düşünmyorum. bu konu ile ilgili yasal bir düzenleme var mı? yoksa işletmeler kendileri keyfi olarak mı talepte bulunuyorlar? bu da geleceğin partlak mesleklerinden denilebilir mi?
    denizlide bu eğitimi alma şansımız var mı acaba? bilginiz dahili yok ise yada denizli de yok ise izmirdeki kayıtlar ile ilgili güncel bilgi alabilir miyiz (tarih veya görüşebileceğimiz kişilere ilişkin bilgi gibi)

başınızı ağrıttım biraz galiba kusura bakmayın, teşekkürler....
  9. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    sizlere telefonda daha iyi cvp verebilirim 05458284141 Utku Saygı
  10. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    OHSAS ın baş denetçiliği olur mu Utku bey???????
    ISO denetlenir resmi olarak OHSAS değil?
    Ben bunu araştırdığımda bu sonucu aldım..Aksini iddia edebilir misiniz?
  11. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Araştırmalarınızı neye dayanarak ve nasıl yaptığınızı bilmiyorum. "ISO denetlenir" : ISO tek başına bir anlam ifade etmez iso'nun farklı standartları vardır. 14001,9001 vb. gibi. Her standart kendi baş denetçisi tarafından denetlenir. Ohsas ta iso gibi uluslararası kabul görmüş standartlar bütünüdür. Ohsas'ın da denetçisi vardır. Ayrıca Bağımsız denetim firmalarının hepsi resmidir. Denetimler resmi yapılır. Şunu da belirteyim devlet ile denetimlerin bir bağı yoktur. Çünkü bu sistemleri uygulamak isteyen firmalar gönüllülük ilkesine dayanarak yaparlar. Tercih etmek isteğe bağlı, denetimler ise uluslararası kabul görmüş standartlara dayalı yapılır.
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    ISO' dan kastım 9001 ve 14o01 idi.
    Biliyorum ıso ve ohsas vb. nin resmi zorunluluğu olmadığını,özel sektörde tercih etme ve edilme gerekçesi olabiliyor.
    OHSAS baş denetçiliğini bende istiyorum zaten bu yüzden araştırıyorum.Bahsettiğim durumla karşılaştım,özellikle bu işi aktif olan yapan kişi(ler) den öğrendim bunu..Kafam karıştı,sadece,bu nedenle size de soruyorum
  13. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Tabi ki sorabilirsiniz. Yardımcı olabileceğim her konuda destek verebilirim. Aktif olarak yapan kişiler size kıssadan hisse cevap vermişler. Bazı kurum ve ya kuruluşlar Ohsas'ı denetlemeden verdikleri için denetçiye ihtiyaç duymaz.
  14. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İstanbulda ne zaman açılacak acaba bilgi verebilir misiniz?
  15. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    İstanbul'da 7-8 kişilik bir talep var 15 kişilik bir talep oluşur oluşmaz açılır. Tahminen Nisana doğru.
  16. Tuba Özbay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu belgeyi almamız şart mı ya da nelere yardımcı olur arkadaşlar ?ben katılmayı düşünüyorum ama kararsızım bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler ..
  17. mustafa bahar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67351
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    istanbul için bende sıraya girebilirim :)
  18. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    paraçokomel
  19. kerem gümüş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    68464
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Evet İzmir'de bu belgeyi nereden alabiliriz?Kurslar ne zaman?Hangi kurs tavsiye edilir?Bilgisi olanlar paylaşsın lütfen...

Iso ve Ohsas Sertifikaları önemli bir konu.
  20. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    Şubat sınavı nedeniyle eğitimi Mart Nisan tarihlerine erteledik. En az 10 katılımcı gerekiyor. 10 kişi dolmak üzere. Detaylı bilgi için 05458284141 Utku Saygı