1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izmir ve manisa bölgesinde staj yapmak isteyenler...

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Adem Asker tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Adem Asker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43047
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ege OSGB
    Arkadaşlar,
    İzmir ve Manisa'da işyeri hekimliği veya iş güvenliği uzmanlığı stajı yapmak isteyenler varsa her zaman yardımcı olurum. mail ile bana ulaşabilirsiniz. Ege OSGB, ademasker@yahoo.com
  2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Başka bir ile şube açmayı düşünürmüsünüz?
  3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Evet Adem Bey bana da Turgutluda yardımcı olmuştu, tekrar teşekkürler Adem Bey..
  4. Fatma Gül ES İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16594
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar Adem Bey,

Sanırım yakın bir zamanda yardımınıza ihtiyacım olabilir staj konusunda. Çünkü ben de Manisa'da yaşıyorum ve 1 hafta kadar önce İzmir'de bir eğitim kurumunda İSG Uzmanlık eğitimine başladım. Dediğiniz gibi mail adresinizden ulaşmaya çalışırım size..

Şimdilik iyi çalışmalar diliyorum..
    Saygılarımla,
  5. Adem Asker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43047
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ege OSGB
    tabi ki Fatma Gül Hn. günü geldiğinde mailden ulaşırsanız uygun bir firma bulurum...
  6. d.baştog İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    adembey merhaba
    11 şubatta stajım başlayacak. fakat ben denizlideyim. denizliden yardımcı olabilmeniz mümkünmüdür.
    teşekkürler.
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mail atın kendisi size ulaşır inşallah...
  8. Adem Asker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43047
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ege OSGB
    Arkadaşlar, tahminimin yaklaşık 10 katı staj talebi ile karşı karşıya kaldım. 200 e yakın arkadaş aradı. Bir kısmına yardımcı oldum ama bundan sonra hiç kimseye maalesef yardımcı olamayacağım. İşverenleri artık ikna edemiyorum. Bi dünya prosedürü var, iyilik olması açısından 5-10 kişiye yapmakta sorun yok ama, her gün onlarca arayan olunca artık pes ettim.

Size tavsiyem, Eğitim aldığınız yada alacağınız kuruma baştan staj yeri ayarlaması için konuşun, onlardan staj yeri bulacaklarına dair yazılı bir belge alın, Staj yeri ayarlamayan eğitim kurumuna kayıt yaptırmayın. Baştan çoğu hallederiz diyorlar ama sonradan en ufak bir yardım da bulunmuyorlar.

Kolay gelsin hepinize...
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynı kaderi yaşıyorum ve size katılıyorUM.destek ve yardımarınızdan dolayı teşekkürler Şimdiden.