1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izmirde c ve b sınıfı uzman arıyoruz

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve ayşe öztürk tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ayşe öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16753
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    • İş İlanı yayını sitemizde yasahtır...
    manisa merkezli ortak sağlık güvenlik birimizmizde tecrübeli c ve b sınıfı erkek uzman alınacaktır. araç kullanabilen ve aracı olan uzman tercihimizdir. mtisgüvenligi@hotmail.com.tr
  2. REFİKABEYAZADAM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bayan tecrübeli, kısmi zamanlı olmaz mı
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Aracı olan uzman mııııııııııı ? :eek:
  4. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Cinsiyet ayrımcılığına dayalı tüm ilanları şiddetle kınıyorum.
    Art niyetli olmasa da ilanlarda cinsiyet belirtilmesi Avrupa ülkelerinde yasakken neden biz halen kullanıyoruz .
  5. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Araç kullanabiliyorum, aracım var, c sınıfı uzmanım, tecrübeliyim ama sizi tercih etmiyorum...
  6. VoL Kan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Birde ücret ne düşünülüyor ? ;)
  7. enis karatepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arabası olanmı böle bir ilan ilk defa göruyorum hayır bide bu osgb niteliğindeki şahıslarla görüşmeye giden arkadaş araban ne kaç model ne kadar yakıo km de filan diye iş görüşmesi geçicek muhabete bakın iş güvenliği uzmanları ne hale gelmiş yazık.
  8. isa kurt Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arabam yok ama bak şu şekilde alabiliriz. Bankaya gidelim araba kredisini sen çek sonra arabayı benim adıma alalım, zaten ehliyetim var. Aylık 5000TL maaş ver, bunun üstüne de arabanın aylık yakıt tüketimini de ekle işte bu kadar problemi çözmüş oluruz.. Ayrıca ben Ankara'da oturuyorum, oraya gelmemi istersen ev kirala aylık kirayı ve aydatı ödemeyi unutmazsan gelir orda da oturabilirim.. ;)
  9. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bence kriterlerini Esra Erolla paylaş :D
  10. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Size katılabilirdim ama bu durumda katılmıyorum. Proje ofisine mimar alırken, muhasebeye mali müşavir alırken ille de bay/bayan olsun deseler, bunu sorgularım. Fakat bu OSGB'de kim bilir ne abuk subuk, medeniyetten uzak işyerlerine uzman göndermeyi planlıyorlarsa artık, bu sebeple tedbirli olmak istiyorlar sanırım. Manisa'nın çevresindeki illerin tamamını düşünürseniz, ıssız dağ başı sayılabilecek ve Davos'a benzemeyen çok yerler var. Avrupa'da cinsiyet ayrımını yasaklamaya yetecek kadar yaygın bir medeniyet ve zayıfları korumaya yetecek etkin bir devlet gücü var, burada yok.
  11. engin demir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2837
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    vodafone
    süpersiniz:) kapaklık
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2014 ---
    yok diye kabullenmek mi lazım.Bir yerden başlanması gerekir.avrupa doğustan bu noktaya gelmedi sonuçta. herkes taşın altına elini sokmalı. her şey devletten beklemekle olmaz(yanlış anlaşılmasın devletin bu eksikliğini savunmuyorum)
  12. Kadınları eve kapatalım tehlikelerden koruyalım diyecem ama oradaki tehlike daha büyük sanırım, zira kadın cinayetlerinde ve tecavüzde 1 numaradayız...
    Kadın veya erkek diye ilanlarda belirtilmesini hatalı buluyorum, Personel seçme yerleştirme bu şekilde yapılmaz..Firma personelinin arkasında duramayacaksa bu işin erkeği kadını olmaz..
  13. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    2014 yılında halen erkek / bayan ayrımını ilanlarda belirtmek ve bunun doğru olabileceğini bile düşünmek bence hiç hoş değil. CV istenir ve gizli kriterler ile şirketinizin kriterlerine uyanlar seçilir.
    Bir Uzman ,
    Bir Mühendis
    Bir Erkek
    olarak bu söylemlerden utanıyorum.
  14. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Başlama noktası seçim sandığıdır. Vardığımız yer burasıdır. Ben Atatürk değilim ki, çok şeyler başarabileyim.
  15. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bunun siyasetle ilgisi yok, insanların kafalarındaki zihniyeti değiştirmek lazım, nasıl bir isg kültürü oturtulmaya çalışılıyor, buna benzer olarakta kadın-erkek eşitliğini insanların kafasına sokması gerekmekte. Yurt dışında bazı ülkelerde kadınlar nasıl asker polis oluyorsa ama onlar kadın onlara nazik davranılsın denmiyorsa burda da buna benzer olarak kadında her işi yapabilir denmeli ve kadınlarında neleri başarabileceğini görmemiz gerekir diye düşünüyorum..
  16. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    @xekeru
    İnsan haklarını, yaşama hakkını hiçe sayanların kafasını, zihniyetini değiştirdikten sonra, cinsiyet ayrımcılığına de el atmak lazım. Sanırım değiştirilecek milyonlarca kafa var. Töre cinayeti haberi (Milliyet)
  17. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kesinlikle haklısın bu konuda katılıyorum.. inşallah her konuda medeni bir devlet olacağız..
  18. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kadınlar içtimai hayatta erkeklerle birlikte yürüyerek birbirinin yardımcısı ve destekçisi olacaklardır. M. Kemal ATATÜRK.
  19. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    En az 3, o da yetmez 5 çocuk. RTE
  20. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aylık benzin masrafım + 3000 tl ye anlaşabiliriz :)