1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Izmirde c ve b sınıfı uzman arıyoruz

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve ayşe öztürk tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    aylık benzin masrafım + 2950 tl :D (çok pis fiyat kırdım)
  2. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Vurmayın beyler vatandaş öldü... :)
  3. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nurdan hanım gerçekten bir dahisiniz :D
  4. ayşe öztürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16753
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar şikayetlerinizde sonuna kadar haklısınız ..bende bayan olarak böle bir ilan verdiğimiz için üzgünüm fakat Karabağlarda sanayide bir bayanın çalışması çok zor. Daha önceki deneyimlerimizden dolayı böyle bir ayrım yapmak zorunda kaldık. Araç konusunda da tercih öncelikli şart deil..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Şubat 2014 ---
    c sınıfı 1750 b sınıfı 4000 ücretler bu şekilde arkadaşlar
  5. xekeru İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayşe hanım c sınıfı için görevlendireceğiniz yerler ve sayısı yaklasık olarak nedir? ve iş yerleri özellikleri asagı yukarı nasıldır?
  6. niye zor olsun ki..kadınlar savaş pilotu oluyorlar,arazi de çalışıyorlar,maden mühendisi ve inşaat mühendisi bayan arkadaşlar var durum böyle iken, sanayi de niye çalışamasınlar..Ön yargılarınızdan sıyrılmalısınız.Bırakın da görüşmeye gelen bayan arkadaşlar ben sanayide çalışmak istemiyorum desin ...siz cinsiyet ayrımcılığı yapmamalısınız...
  7. @mehmet raşit yüksel SEN ne gereksiz bir adamsın ...PARDON adam mısn?????
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2014 ---
    bir konu başlığında herkesin yorumlarına anlamsız rahatsız edici işaretlemek Terbiyesizlikten başka birşey değil...
  8. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Tam da düşündüğüm gibi çıktı. Şartları uygun olmadığı için Karabağlar'daki irili ufaklı işletmelere bir bayan gönderip mesul olmak istemiyorlar. Uygun bir risk analizi yapmışlar. Düzenli bir yer değil. Bir bayanı göndersen, saldırıya uğrasa, başına bir olay gelse şaşmazsın.
    @Ezel Yigit
    Burada traktör, kamyon fabrikasında çalışmaktan bahsedilmiyor. Bahsedilen sanayi iş kolu olarak değil, tanımlama olarak sanayi. Buralarda doğramacı, keresteci, demirci, sac levhacı, oto tamircisi, hurdacı, kimyasalcı, inşaat malzemeci, elektrikçi, döşemeci, camcı, izolasyoncu, vb binlerce işyeri, yüzlerce sokak var. Kim nerede kayboldu bilinmez.
  9. @mehmet raşit yüksel senin kaliten belli fazla lafa lüzum yok
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Şubat 2014 ---
    Kürşat bey sanayiye gerek yok edepsiz her yerde edepsiz görüldüğü gibi
  10. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    "Olması gerekenler" ile "elimizde olanlar" ... maalesef ülkenin gerçekleri var ve kimsenin elinde sihirli sopası yok.
    Fikrinizi, bir organize sanayi bölgesinde etrafınızı köpekler sardığı anda almak isterdim doğrusu :D
    Benim başıma geldi kaçacak bir yer yoktu ve dua etmekten başka yapacak bir şey de yoktu.
    Sonra ne oldu derseniz, Allahü teala korudu derim, başka hiç bir mantıklı açıklamam yok.
  11. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Site Yöneticisi arkadaşlarımız bu konuya dikkat ederek gerekli uyarılarda umarım bulunurlar. Bazı yorumlar hakaret seviyesinde bile olmaktadır.