1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Japonya'da tünel çöktü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Japonya'nın başkenti Tokyo'nun batısında karayolu üzerindeki tünelin bir kısmının çöktü. Kazada en az 5 kişi ölüürken, 2 kişinin yaralandığı ve en az 7 kişinin içeride mahsur kaldığı,bildirildi.
  [​IMG]
  Yetkililer, kentin 80 kilometre dışındaki Sasago Tüneli'nde meydana gelen çökme sonrasında birçok aracın içeride sıkıştığını, çıkan yangın kontrol altına alınana dek tünel içerisinde mahsur kalan kişilere ulaşılmakta zorluk çekildiğini açıkladı.
  Yerel medya, tünelin diğer kısımlarının da çökme ihtimaline karşın kurtarma ekiplerinin çalışmalarına ara verdiğini belirtti.
  Yetkililer, tünelin çökme sebebinin araştırıldığını sözlerine ekledi.
  AJANSLAR
  kaynak-02.12.2012
 2. haso61 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ORADADA oluyor