1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Jeneratör

Konusu 'İşbaşı Konuşmaları' forumundadır ve Y.Eroğlu tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

 1. Y.Eroğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  129472
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba bir konu hakkında sizden yardım bekliyorum. Çalışma sahasında jeneratör mevcut. Bu jeneratörün yeri iş yapılan binadan uzak fakat jeneratörün trafoları kapalı yerde olmasına rağmen kendisi dışardadır. sadece üstü kapalı ve yerden yükseltilmiştir. Etrafı açıktır. bu durum uygun mudur? yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler iyi çalışmalar.
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  jeneratör etrafınında fensler ile kapatılıp bir kilitli kapısı olmalıdır (yetkisiz müdahaleleri önlemek için) yangın söndürücüsü de olmalıdır
 3. Y.Eroğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  129472
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  teşekkürler ersin bey
 4. Mehmet Salih Süer İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  31762
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  GAMA
  bunun dayanağı nedir.?