1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Jul 20, 2014] 03.08.2013 İSG gönüllüleri İstanbul iftar yemeği (İstanbul)

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Nurdan Dahi tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

03.08.2013 İSG gönüllüleri İstanbul iftar yemeği
Başlangıç Tarihi: Jul 20, 2014 07:00 PM
Bitiş Tarihi: Jul 21, 2014 01:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
Eminönü, Kabataş, Üsküdar
Kabataş
İstanbul

Gönderen: Nurdan Dahi

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Katılacak arkadaşların dikkatine aşağıdaki linkten verilen telefon numarasını arayarak kupon satın alıyoruz. Kupon numaranız mail adresinize geliyor. Teknenin üst katı loca, localar 10 kişilik ve fiyatı fiks 400 tl.

Biz alt katı tercih ettik çünkü locayı 10 kişiye tamamlayamazsanız da 400 tl ödeme yapmak gerekiyor!..

Alt katta kişi başı ücret 37,5 tl.

İlk mesajda tekne kalkış saatleri ve dönüş saati mevcut.

Yanınızda birini getirmek isterseniz tekneye girişte ''isgforum'un düzenlediği organizasyon için'' geldiğinizi bildirmeniz gerekecek yoksa tekne giriş fiyatı 65 tl ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Ben ilk kuponu alarak isgforum adına bir rezervasyon açacağım, daha sonra kupon alan arkadaşlardan bana özel mesaj yoluyla kaç kişilk kupon aldıklarını bildirmelerini rica edeceğim. Ve bu sayıyı Murat Beye (tekne sahibi) ileteceğiz bize o kadar kişilik bir yer rezerve edecekler ve gelen arkadaşları bize yönlendirecekler.
  2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Murat beyle tekrar görüştüm, bu içecek kısmında bir bardak meyve suyu ikramımızdır yazısına istinaden Fatih bey içecek bu kadar mı diye sorunca :)
    Su ve çay ikramları olduğunu meyve suyu bir bardak daha içmek isteyen olursa ondanda ücret talep etmeyecekleri sözünü aldım....
  3. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Gelelim konunun bizi ilgilendiren kısmına ;
    Liman Başkanlığı Tenezzüh tipi tekne kodeks ve tüzüğüne uygun olarak inşa edilen Aynacıoğlu 2 Tekesi;

• 5 adet su geçirmez perde ve bu perdelerin arasında geçişi sağlayan özel açma sistemleri olan çelik kapılar.
    • Herhangi bir kaza anında kullanılmak üzere 300 adet Can yeleği ( 50 adedi çocuklar için) ve
    50 adet can simidi.
    • Yangın durumunda otomatik olarak devreye giren ve makinelerin üzerine CO2 püskürten düzenek.
    • Oluşabilecek herhangi bir arızayı kaptan köşküne sesli ve ışıklı olarak iletecek uyarı sistemi.
    • Acil durumlarda kaçış yönlerini gösterir ve herkesin görebileceği şekilde konulmuş olan yönlendirme levhaları.
    • Yatımız bordadan yanaşabileceği gibi baştan da yanaşmaya uygundur. Bu sayede acil durumlarda en kısa sürede karaya yolcu tahliyesine imkan vermektedir.
    • Aynacıoğlu 2 teknesinde yolcu ve yat sigortası mevcuttur.
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

Güvenli diyorsun :) Budur!
  5. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    NURDAN HANIM MÜKEMMEL MARKETİNG STRATEJİNİZ SAYENİZDE GÜVEN,KONFOR,HİJYEN VE ŞEREFİYE ÖĞELERİNİ BİRLEŞTİRİP ANKARAYI DENİZ SİLAHINIZLA VURARAK EN ÜST SIRAYA İSTANBULU ÇIKARTMANIZ KIVANÇ VERİCİ :))
  6. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL

Tekneyi sizin için komple kapatmak isterdim ama beni aşıyor. :D

Alt kat masalar için tek tek kupon alabiliyoruz ama derseniz ki üst kat olsun bize özel olsun o zaman 10 kişilik gruplar halinde bir loca alabiliyoruz. Havadar havadar yemeğimizi yerken kendi grubumuzla iç içe olabiliyoruz. Ama tek sıkıntı bir kişi 40 tl versinde locadan bir yer alsın diye bir alternatif yok. locayı almak için 400 tl ödeme yapmamız gerekiyor yani loca olsun diyorsak 10 kişilik gruplar olarak her grup için 1 loca alabiliriz. Bunun için önce sayıyı görmek gerekecek...
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Nurdan abla,
    Hangi menüyü seçeceğimizi buradan sana söyleyecek miyiz?
  8. Bilal Gezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    29683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KOLİN İnşaat A.Ş
    eğer amaç isgforum ailesini kaynaştırmak ise 10 kişilik gruplar yapıp bağımsız takılmak doğru olmaz. kaldı ki kim grupları neye göre ayıracak. organizatörlerden beklenen, kaç kişi olursa olsun hep beraber olunabilecek bir ortamı tesis etmektir. benim görüşüm bu ve katılmaya yönelik niyetim de bu yönde gelişti.
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Organizatörler şu an sizinde bahsettiğiniz amaçla çalışmalar yapıyor.Farklı illerde olması herkesin aynı ilde toplanma şansının pek olmamasından ortaya çıktı.Biz büyük bir aileyiz.
  10. Bilal Gezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    29683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KOLİN İnşaat A.Ş
    Tuğba hanım ben, istanbuldaki organizasyonda "10 kişilik bağımsız localarda gruplar halinde iftar yapılabilir mi?" görüşüne istinaden yukarıdaki mesajı yazdım. Tüm türkiyedeki isgforum üyelerini biraraya getirmek elbette mümkün degil.
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel

Yanlış anladığıma sevindim ozaman :)
  12. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Localar aynı yerde Bilal bey, ya hep beraber locada yada hep beraber alt katta olacağız ayrı gayrı yok. Şüpheniz olmasın.
  13. Bilal Gezgin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    29683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KOLİN İnşaat A.Ş
  14. Orhan _Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    kupon almak falan uğraştırıcı işler. Ödemeler orada alınamaz mı ?
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İstanbul koptu gidiyo,Ankara kayıplarda..
  16. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erkan bey deniz olayı ankarayı psikolojik olarak yıkıma uğrattı.
  17. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    İsteğiniz üzerine konuştum firma ile ama böyle bir uygulamaları olmadığını kapıda giriş fiyatının 65tl olduğunu, ama en iyi olasılıkla bizim gruba 50tl ye giriş imkanı tanıyabileceklerini bildirdiler.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Temmuz 2013 ---

Şu anda arada büyük fark yok!

Haydi İstanbul FARK YARAT :D
  18. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93869
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL İSG UZMANI
    Emine hanım Ankara da Atakule ye gideriz bizde deniz şart değil :))