1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[Jul 20, 2014] 03.08.2013 İSG gönüllüleri İstanbul iftar yemeği (İstanbul)

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Nurdan Dahi tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

03.08.2013 İSG gönüllüleri İstanbul iftar yemeği
Başlangıç Tarihi: Jul 20, 2014 07:00 PM
Bitiş Tarihi: Jul 21, 2014 01:00 AM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
Eminönü, Kabataş, Üsküdar
Kabataş
İstanbul

Gönderen: Nurdan Dahi

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Aşiyan tekneleri olarak geçiyor .... vapura binerken Çamlıca yazmasına dikkat edin sadece ;)
  2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    + Güncel
  3. Ramazan Topcu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadslar ben bilet mi kupon mu bir sey aldım ama elimde herhangi bir numara yok. veya ben goremedım ben o dedıgınız kupon numarasını nerden bulacagım ??
  4. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Telefonunuza veya mail adresinize gelmiştir.
  5. Kenan Ar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44666
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Tarkett Aspen Tic.A.Ş.

Nurdan Hanım,
    Öncelikle emeğinize sağlık, çok faydalı bir organizasyon.
    Ben iki kişilik kupon alımı yaptım.Bilginize.
  6. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Kenan Ar kuponu aldıktan sonra benim adımı veya isgforum adını Murat beyi arayarak kupon numaranızı bildirerek benim açtığım rezervasyona ekletiyorsunuz... Murat bey cep no: 0533 435 90 52

Yada bana özel mesajdan kupon numaranızı ve nerden aldığınızı yazın (grupon veya fırsat bu fırsat) ben bildireyim. Teşekkürler.
  7. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    haydi kalkıyor bir - iki :)
  8. Sercan Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93869
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL İSG UZMANI
    :)
  9. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Evet biz de iftarı yaptık ama pek sonuçtan bahsetmedik. Şöyle diyelim. Organziasyonumuz ço kolumsuzlukla başladı ama tatlı bitti. Ne yazık ki bizde 16 da kaldık. Yarısı zaten Nurdan ablamın aşiretiydi:) Ama gelen uzmanlar çok muhabbetçiydi:)

Keşke onur konuğumuz Fatih Özcan a layık bir organizasyon yapabilseydik. Bunu yapamış olmak içimde kaldı. Nurdan Dahi ablamın da eline sağlık. Belli ki yoğun iş temposu içinde hızlıca ayarlamak zorudna kaldı..Ama iftardan çok yemek yedikten sonra teknenin ön tarafında sohbet çevirmemiz çok güzledi. Ankaralıların boğazda gezinerek sohbet etme şansı yakaladıkalrını pek sanmıyorum :) Değil mi? Emine Hilal Aksu Gülnaz Tercan

Ayrıca geçenin kahramanı hiç kuşkusuz Jackie Chan'di :D erdal salkaya

Ve yeni bir organizatörümüz oldu Kenan Ar

Diğer arkadaşlarla da sohbet etmek güzeldi:)

Onur Umur (bana bildirim gelsin maksat)
  10. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Denizimiz yok diye ezmeyelim lütfen Onur Bey:)
    Ayrıca hemen hemen 15 milyon nufusu olan İstanbulla 5 milyon nufusu olan Ankarada katılım aynı sayıdaydı (uzman sayısıda bu orandadır muhtemelen hatırlatırım:))
    :)
  11. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Sevgili Onur Umur, hadi beni geçtiniz, temsil ettiğim firmamı geçtiniz, fahri dernek faaliyetlerimi geçtiniz; Erkan Dündar'ın vekaletini geçmeseydiniz hiç değilse!... :(:)
  12. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Gülgün Pınar hanım eşekliğime verin çok utandım valla:oops: ya şimdi fatih bey yurtdışından geldiği için onu andık:) yoksa sii unutur muyuz:)? Çok teşekkür ederiz geldiğiniz için.. Yemekten sonra teknenin önüne çıktınız mı siz de:)? Benim geceden aklımda sadece Jacki Chan kalmış. erdal salkaya anlatsın:)

Gülnaz Tercan hakikatten istanbul için iyi bir skor değil bu..ama sonbaharda toplantı düzenliyim..ben sizi bursadan da geçerim :D:D:D :p ki geçmişim: Bursa:38 , Adana: 50 :) hehehe:p

Ama Emine Hilal Aksu böyle fırtına gibi esmeye devam ederse bizi dümdüz edecek..söylemedi demeyin:) Bir deyanına bi yardımcı almış çekirge gibi ordan oraya zıplıyor :)
  13. Gülgün Pınar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Estağfurullah, ama katılımları hareketlendirmek gerek... sanaldaki pasifler aktif hale getirilmeli benceo_O
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Onun için de vizyon vermek çözüm üretmek lazım. .Son zamanlarda sağolsun isg camiasını yönlendirmesini beklediğimiz STK temsilcileri çözüm üretenleri boğmaya çalışıyorlar. Bir de bunlarla uğraşıyoruz
  15. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    onurcum teşekkür ederim güzel sohbetiniz için ist a herzaman beklerim özel görüşmek bana zevk verir misafir etmek isterim.nick name lere açılan savaşta yanınızdayım :)
  16. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    @jackie chan nerdesin :):)?
  17. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla kardeşim daha yeni geldim bi yemeğimiz vardı dışardaydık.sen nerelerdesın dondun mu bursaya?
  18. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    jackie chan ve lord bilmemne hariç amaa:) İnşalalh görüşürüz en kısa zamanda..Senle muhabbet çok kyifli oldu, benim jeton biraz geç düştü gemide stresten kusra bakma. Gün içinde benim moralimi bozan bir toplantıya katıldım. Sonra tekne personelinin kabalığı ve Nurdan ablamın bir sonraki duraktan biniyor olması iyice germişti. Hatta Mustafa Bey ile gergin anlar yaşadık..Sonra iyi muhabbet ettik düzelttik durumu onunla da:)
  19. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bununla beraber emek verip gelen hoş sohbeti ile bizleri şereflendiren yeni atılımcı kardeşlerimize ve bizden yaşça büyük ağabeylerimize teşekkür ediyorum. www.ses-osgb.com firmam ve şahsım elimizden geldiği kadar yanınızda olmaya çalışacağız.
  20. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Senin firma hariç diğerlerine savaş açıyoruz, anlaştık :cool: :)