1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kötü yönetici

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve ibrahim559 tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Merhaba Arkadaşlar,
    iş hayatında türlü türlü insanlarla karşılaşıyoruz. Birde bu insanların arasında yöneticilik vasfı taşımayan fakat bir takım katakullilerle yönetici olmayı başarmış kötü yöneticiler de var.
    Burada yöneticileriniz ile ilgili iyi olan taraflarının yanında kötü olduğunu düşündüğünüz taraflarını ve bu konuda nasıl davranmamız gerektiğini paylaşırsanız bizler ve iş hayatımız için oldukça yararlı bir alt yapı oluşmasını sağlayacaktır.
  2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yüzüne gül arkasından kuyusunu kaz :utan:
  3. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Gıybet dedikodu kırıla gidiyoo..
  4. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    herkesin katlanabileceği ve katlanamayacağı şeyler farklıdır. Önemli olan kendi uyum sağlayabileceğin yöneticiyi bulmak-denk gelmek. Mükemmel ve herkesle uyum sağlayan yöneticiler var ama çok nadir, sonuçta herkes insan.
  5. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tavus kuşu onca güzel tüyüne karşılık hep çirkin ayaklarına bakar.
    Karga da ondan başka sesi çıkan yokmuş,en güzel ses kendininmiş gibi avazı çıktığı kadar bağırırmış hep.
    Sen ben ebabilim dersin belki ama...unutma; kargalar sürüyle; kartallar yüksekten uçar.
    yani demek istediğim şu:
    böyle konular kimseye yarar sağlamaz.
  6. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ali bey çok haklısınız , benim yöneticim şöyle böyle sıkıntılar var demektense iş değiştirmek daha mantıklı ...nasılsa adam işveren yani seni değiştirir huyunu değiştirmez :)
  7. Çok mu kurtlar vadi izliyoruz ne?

Bu kadar söze birde klasikleşen sonunu düşünmeyen kahraman olamaz yazsaydınız ya
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Temmuz 2013 ---
    İş değiştirmek çok kolay olsa gerek. Sürekli kaçacak mıyız?
  8. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    son çare olur o artık... ki sıkıntılar mutlaka olur ama işverenden işverene bu sorunlar değişeceğinden çok fazla karışık bi durum ortaya çıkar ... sorun bulmak kolay idare etmek zordur... :)
  9. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sen haklısın kardeşim.
    yalnız vadi 10 yıl sürdü.
    yaşından 10 u çıkınca kaç kalıyo biliyosun dimi.
    burdan rahmetli memati ve polatıda saygıyla anıyorum.
    dediğim gibi;böyle konular kimseye yarar sağlamaz.
    bak şimdiden değiştim ben.
  10. Yaşımdan 10 çıkartıp size 10 eklesem de faydası yok anlaşılan. Sizde haklısınız kalın sağlıcakla.
  11. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Allah razı olsun YİGİT.
  12. Cavit Yıldırım İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    BENCEDE YUZUNE GUL ARKAASINDAN KUYUSUNU KAZ GITSIN KICINI BIR YERE SIKISTIRIR ELBET :)
  13. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ali bey forumlardaki bütün konular yaranılmak maksadıyla açılmayabilir sonuçta insanlar görüş alış-verişi yapmak için buradalar.Size göre faydasız olan bir başkasının sorununun çözümü olabilir.
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Mobing(işyerinde piskilojik ve cinsel taciz) meslek hastalığı hatta pisikososyal risk etmenleri olarak biliinir.yani kötü yönetici tehlikeli durumdur.neden tehlikeli durum operasyonel anlamda zaaf oluşturur.kötü yönetici tehlikeli hareketlere de girer neden mi çünkü çalışan as ve üst ilişkisindeki kopukluk ve de uyumsuzluklara bağlı kazalara etki eder..konu güzel düşünen yok..yalan mı?

Resim1.png
  15. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Temmuz 2013 ---
    Mehmet Akif'e sormuşlar:bu ülke ne zaman düzelir?diye..
    Akif:Cuma namazına gelen cemaat,sabah namazına da gelirse ...diye cevap vermiş.
    kötülük kimseye yarar sağlamaz.sağladığı sanılan da sonradan çıkıyor.etrafında örneklere bak görürsün.
    bu işler kimseye yarar sağlamaz diyorum.benim acizane görüşlerim bunlar.
    hem konu benim değilki bana sitem yanıyosun sen.
    bu konudan oy topluyamadım diye oturup ağlamıyom.
    konunun sahibine söyle.
    kime yazma demişim ...

16. Konu ile oy toplamanın alakasını nasıl kurdunuz?o_O

Ali bey değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Burası bir forum ve üzerine bir çok makaleler yazılmış ve toplumsal bir sorun olan bir konu açtığım için üzgünüm. Şunu söylemek isterim ki açtığım konuyla ilgili bir sorunum yok ve konudan maddi bir kazanç elde etmemekteyim.
    Aslında bu konun sahibi falan değilim. Konunun sahibi yanıtlayanlar dır.
  17. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Estağfirullah kardeşim.ne yorumu...
    karşılıklı yazışıyoruz...
    seven olur sevmeyen olur.
    esas herkes sevince şüphelen kendinden.
  18. Ali Sağdıç Siteden Uzaklaştırıldı

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Cesur yürek filminin, kralın ölüm sahnesinde; hala merhamete gelmeyip ,WOLES'ı idam ettirme sahnesi varya....
    aynı onun gibi bi hareketti bu..
    gıybet,dedikodu...
  19. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    düşünen var neden olmasın Erkan bey bizde muhattap olduğumuz için gördüğümüz şeyler bunlar başlık itibariyle yüzlerce çalışanın yaşadığı sorundur bu