1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Köylüler Şantiye Bastı:10 Yaralı,1 Ağır ve Onlarca Maddi Hasar

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Aldığımız bilgiler doğrultusunda,500 kişi oldukları tahmin edilen, 3 köy birleşerek tufanbeyli ’de faaliyetlerini sürdüren Enerjisa Termik santrali, saat 21 sularında Tufanbeylili köylülerin baskınına uğradı.Şantiyede ciddi maddi hasar oluştuğu ve şantiyenin boşaltıldığı haberi tarafımıza iletilmiştir.

manset.jpg

KAYNAK:
    Ahaport.com
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Valla şantiyeciler yakalarını zor kurtarmışlar,jandarmanın alayı gelse ne yapar ki.Ne olursa olsun bu nasıl bir zihniyet çözemedim,haklı yada haksız 500 kişilik sen git 3 köy birleş şantiyeyi yak yık,bu nasıl bir zihniyet..
  3. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Şantiye basma moda oldu.Kafası bozulan kulaktan dolma bilgilerle şantiye basıyor.Sabotaj bu resmen .Ona göre de cezalandırılmalı.
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
  5. gnkt58 İSGforum Üyesi

Enerjisa iflas etti diye biliyordum ben ama?
  6. gnkt58 İSGforum Üyesi

Konuya ne kadar farklı yaklaştığımı sezdim birden.. Köylü/şantiye arasında her zaman böyle bir ilişki vardır aslında ama bu sefer farklı bir boyuta ulaşmış. Yetkililerden gerekeni yapmasını umuyoruz, umuyoruz, umuyoruz....
  7. yclksc İSGforum Üyesi

YOK BATMADI ENERJİSA BEN ORDA ÇALIŞIYORUM 6 ADET HES PROJESİ VAR ŞU ANDA. OLUYOR BURADA DA ARA ARA KÖYLÜLERLE SÜRTÜŞMELER