1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Küçük ölçekli şantiyelerde yangın ile igili yapılması gerekenler ve alınacak önlemler hakkında

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Handan Ersöz tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Handan Ersöz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18003
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  iyi çalışmalar. küçük ölçekli şantiyelerde yangın ile igili yapılması gerekenler ve alınacak önlemler hakkında bilgi verirmisiniz.
 2. Serkan Aydemir İtfaiye Amiri-Yangın Eğitmeni

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  genel hatlarıyla acil çıkış levhaları,yangın cihazlarının metrekareye-riske göre tespiti ve temini,metrekeraye göre gerekli ise yangın dolabı,uyarı ve ikaz işaretlemeleri,acil durum ekiplerinin oluşturulması,yangın eğitimi,yangın risk analizi ve senaryosu vb...aklıma ilk gelenler bunlar
 3. Hasan Can Özdenli Acil Durum Ve Afet Yönetim Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
  Amirim çok güzel ifade etmiş. Bunun yanında depolarda, yatakhanelerde sigarayı kesinlikle yasaklaın. Elektrik kabloların fazla kesilmemiş ve prizlerde tse damgasına ve elektrik tesisatın emniyetli olduğunu kontrol edin. Yağlı ortamların temiz tutulmasını sağlayın. Mevzuattaki tedbirleri alın.